MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „KELIONĖ SU GITARA“

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „KELIONĖ SU GITARA“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

Kompozitorius ARTŪRAS CHALIKOVAS (gitara)

OLEGAS PROTASOVSKIS (gitara)

Programoje:

Johann Sebastian Bach – „Bourree“

Bill Tyers – „Smile“

Dave Brookes – „Milonga“

„Spanish Romance“

Kostas Smoriginas – „Paukščiai“

Gytis Paškevičius – „Mano kraštas“

Eric Clapton – „Tears in Heaven“

Metallica – „Nothing Else Matters“

Metallica – „Fade to Black“

Wolfgang Amadeus Mozart – „Turkų maršas“

Ed Sheeran – „Bad Habit“

Gipsy Kings – „Moorea“

Gerald Marks, Seymour Simons– „All of me“

Consuelo Velázquez – „Besame mucho“

Kviečiame su visa šeima sekmadienio popietę smagiai praleisti Kauno filharmonijoje, kurioje bus pristatytas vienas populiariausių ir mėgstamiausių instrumentų Lietuvoje ir visame pasaulyje – GITARA. Kompozitorius, gitaristas Artūras Chalikovas bei jo mokinys Olegas Protasovskis jums papasakos apie įvairius gitaros žanrus ir stilius, apie improvizacijos meną, pademonstruos gitaros kaip solinio ir ansamblinio instrumento galimybes, girdėsite vaikų ir jaunimo mėgstamas dainas akompanuojant gitara. Atlikėjai kvies kartu ne tik pabendrauti, bet ir padainuoti, tad nepraleiskite šios muzikinės kelionės su gitara!

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje