MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „MUZIKOS RŪBAI“

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „MUZIKOS RŪBAI“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

VALSTYBINIS PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS „TRIMITAS“

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Leifas Karlssonas, vadovas prof. dr. Antanas Kučinskas

Aktoriai:

EGLĖ GRIGALIŪNAITĖ

GYTIS LASKOVAS

Dirigentas KAROLIS VARIAKOJIS

Kompozitorius KRISTUPAS BUBNELIS

Libreto autorius HERKUS KUNČIUS

Režisierė ir scenarijaus autorė BIRUTĖ MAR

 

„Mes maišome Viduramžius ir Klasicizmą, mes jungiam Antiką ir Dadaizmą, mažorui užmetam minorinį žiponą, norėdami išgauti netikėtą toną!“ Ar kada susimąstėte, kaip skambėtų visi muzikos stiliai vienu metu? Spėliojate, kokias melodijas grieždavo Antikos poetai, Viduramžių trubadūrai? O kas įvyktų, jei barokiniu peruku papuoštume džiazo solistą? Pasitelkęs vaizdingą rašytojo ir dramaturgo Herkaus Kunčiaus libretą, Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ kartu su kompozitoriumi Kristupu Bubneliu, aktoriais  Egle Grigaliūnaite ir Gyčiu Laskovu ieškos atsakymų, kaip epochų tėkmėje keitėsi muzikos rūbai – sąskambiai, melodijos, stiliai, instrumentai. Kas įvyksta, kada siuvėjo adatos skylutėje mainosi šilkas, vilna, auksas ir kitos medžiagos? Ar visa tai dera? Ar šiuolaikinis stilius reiškia, jog kiekvienas gali rengtis kaip nori ir ką nori, ar visgi skambesiui turi įtakos ir dirigento – vyriausiojo dizainerio žodis? Į visus šiuos klausimus atsakymų ieškosime naujausiame spektaklyje „Muzikos rūbai“. Tai – unikali proga pažvelgti į slaptą muzikos meno pasaulį, garsų siuvyklą, kurioje audiniai mainosi į keisčiausius pavidalus, o siuvėjo fantazija provokuoja klausimą: kokia bus ateities muzika?

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje