Muzikinė popietė visai šeimai „Trimito skrydis“

Muzikinė popietė visai šeimai „Trimito skrydis“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Scenarijaus autorė ir režisierė – Birutė Mar

Dailininkė – Indrė Pačėsaitė

Video – Karolis Bratkauskas

 

Lėktuvo pilotai – ANDRIUS BIALOBŽESKIS (aktorius), KAROLIS VARIAKOJIS (dirigentas)

Lėktuvo keleiviai – orkestras „TRIMITAS“ ir žiūrovai

 

Pirmoji pučiamųjų instrumentų orkestro muzikinė pasaka „Trimito miestas“ pernai sulaukė net 7000 žiūrovų. Buvo surengti 23 spektakliai įvairiuose Lietuvos miestuose.

 

Muzikinėje pasakoje „Trimito miestas“ jaunieji žiūrovai ir klausytojai buvo supažindinami su įvairiais muzikos instrumentais, jų skleidžiamais garsais ir išvaizda. Naujajame spektaklyje „Trimito skrydis“ vaikai bus supažindinami su pasaulio muzika. Salė virs lėktuvu, o žiūrovai – jo keleiviais.

 

„Šiame spektaklyje norime parodyti, kokia spalvinga, kokia įvairialypė ir plati yra pasaulinės muzikos paletė, – pasakoja režisierė B. Mar. – Dar prieš spektaklį veiksmas primena keleivių įlaipinimą į lėktuvą. Įleidžiantys į salę tikrina keleivių bilietus, prie durų sukiojasi stiuardesės, įrengtas patikros postas, kabo užrašas „Trimito oro linijos“. Žiūrovams renkantis, pasigirsta garso įrašai, kokius įprastai girdime tik oro uostuose: „Dėmesio dėmesio, keleivis Mr...., skrendantis lėktuvu „Trimito miestas“ – Madagaskaras, prašome skubiai prieiti prie aštuonioliktų vartų“ ir pan.“

 

Muzikinis „Trimito oro linijų“ lėktuvas drauge su spektaklio žiūrovais pirmąsyk leidžiasi į neįprastą skrydį aplink Žemę. Drauge su skrydžiui diriguojančiais muzikinio lėktuvo pilotais Rainaru ir Vizaru bei stiuardesėmis, jie apkeliauja pasaulio žemynus ir šalis, išgirsta įvairių kraštų muziką, pasiekia tolimąją Antarktidą ir net Mėnulį. Ieškoję kur gyvena vėjas, sapnai ir mintys keliautojai sugrįžta namo į Žemę ir supranta, koks nuostabus yra mūsų gimtasis kampelis.

 Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje