Muzikinė-poetinė programa „Aš pažinau karalių tavyje“ V. Mačernio 100-osioms gimimo metinėms

Muzikinė-poetinė programa „Aš pažinau karalių tavyje“ V. Mačernio 100-osioms gimimo metinėms

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KVMT styginių kvartetas: Regina Sarkisova (I smuikas), Vladislav Adelkhanov (II smuikas), Monika Longo (altas), Gabrielė Bajorūnienė (violončelė)

Skaitovas Domininkas Malajavas

Programa:

Vytauto Mačernio eilėraščiai; Edvardo Griego, Gabrielio Fauré, Sergejaus Rachmaninovo, Claude’o Debussy, Piotro Čaikovskio, Samuelio Barberio, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Jules’io Massenet kūriniai.Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje