MUZIKINIAI TILTAI: LIETUVA - ITALIJA

MUZIKINIAI TILTAI: LIETUVA - ITALIJA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

RITA NOVIKAITĖ (mecosopranas)

ANTONELLO TIMPANI (klarnetas)

DAINIUS KAPEŽINSKAS (fortepijonas)

Programoje – XX–XXI a. lietuvių bei italų kompozitorių romantinė muzika

Tiltai – tai visada kelionės, susitikimai, nauja patirtis ir atradimai. Kelionėse ir gimė kūrybinė bendrystė šiai programai suvedusi tris muzikus: Ritą Novikaitę, Antonello Timpani ir Dainių Kapežinską. Atlikėjai jau ne kartą koncertavo Lietuvoje, taip pat Italijoje. Programoje skambės O. Respighi, C. Savina, F. Bajoro, G. Kuprevičiaus ir kt. lietuvių bei italų kompozitorių romantinė muzika: dainos bei instrumentiniai kūriniai. Vienas

trio, parašytas italų kompozitoriaus A. D`Anto specialiai šiai atlikėjų sudėčiai, bus atliktas pirmą kartą.

RITA NOVIKAITĖ baigė Graco (Austrija) muzikos ir vaizduojamųjų menų universitą. Taip pat studijavo Arthuro Toscanini fondo įkurtoje G. Verdi akademijoje „Accademia Verdiana“ operos studijoje. R. Novikaitė sukūrė nemažai vaidmenų Austrijos, Italijos ir Anglijos teatruose. Dainininkės repertuare – „Lied“ žanro dainos, kamerinė muzika, oratorijų partijos, atliekamos solo partijos įrašytos kompaktinėse plokštelėse: A. Vivaldi „Gloria“, W. A. Mozart „Requiem“, L. van Beethoven „Missa Solemnis“, „Weihnachtslieder“, F. von Suppé „Fatinitza“ (NAXOS), „Lapkričio sapnai“, „Nel Contrasto“ bei K. Burstein dainų ciklas mecosopranui ir simfoniniam orkestrui „Songs of Love and Solitude“ (NAXOS). Jos įdainuotų kūrinių yra Lietuvos ir Austrijos ORF radijo fonduose.

ANTONELLO TIMPANI studijavo L. Refice konservatorijoje Romoje. Vėliau tobulinosi Pescaro akademijoje. Tapo tarptautinio konkurso „Viareggio“ laureatu ir buvo paskirtas RAI simfoninio orkestro artistu.

A. Timpani surengė nemažai koncertų prestižinėse koncertų salėse Italijoje, solo ir su orkestrais koncertavo Izraelyje, Čekijoje, Ispanijoje, Liuksemburge. Atlikėjo diskografija itin plati, ypač šiuolaikinės muzikos

srityje. 2000 m. laimi konkursą 1-o klarneto pozicijai užimti viename žinomiausių pučiamųjų orkestrų Italijoje.

A. Timpani taip pat veda meistriškumo kursus Europoje, rengia kamerinės muzikos koncertus su kitų šalių muzikais ir savo studentais, yra daugelio tarptautinių muzikos konkursų žiuri narys.

DAINIUS KEPEŽINSKAS studijavo LMTA pas prof. J. Karnavičių. Baigęs studijas pradėjo dirbti VDU Muzikos akademijoje koncertmeisteriu. Kaip koncertmeisteris dalyvavo tarptautiniuose konkursuose Slovakijoje, Ispanijoje, Lenkijoje. Vargonavo šv. Mišių metu Petro ir Povilo bazilikoje Vatikane. Koncertavo Skandinavijos šalyse, Vokietijoje, Austrijoje, dalyvavo Tronheimo (Norvegija) muzikos festivalyje.

2001 m. laimėjo konkursą dėstytojo vietai užimti Reggio Kalabrijoje (Italija). Ten subūrė duetą „Duo Baltico“ su smuikininke Raimonda Ruginyte ir surengė daugybę koncertų visoje Italijoje. 2004 m. laimėjo stipendiją studijoms Vašingtono universitete (JAV). Studijų metu dirbo korepetitoriumi universiteto operoje, taip pat pripažintų operos dainininkų vedamų vokalo klasių koncertmeisteriu. Koncertavo Vankuveryje, Sietle, Portlende. Grįžęs į Lietuvą tęsia darbą VDU Muzikos akademijoje. Dalyvauja muzikiniuose festivaliuose Lietuvoje, akompanuoja Č. Sasnausko kameriniui chorui ir vyrų chorui „Perkūnas“, veda meistriškumo kursus.Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ.  LKL: Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. LKL: Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

  • Vilnius, Siemens arena
  • Spalio 25 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 10 val. 24 min.
13,20 € 22,00 €
Pirkti
PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

PRAMOGAUKIT.LT SPORTO LOŽĖ. FIBA Čempionų lygos rungtynės: Vilniaus „Rytas“ - Atėnų „Peristeri“

  • Vilnius, Siemens arena
  • Spalio 27 d., 19:30 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 10 val. 40 min.
9,60 € 16,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje