MUZIKINIS FEJERVERKAS / PAULIUS BAGDANAVIČIUS IR INDRĖ ANANKAITĖ

MUZIKINIS FEJERVERKAS / PAULIUS BAGDANAVIČIUS IR INDRĖ ANANKAITĖ

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

MUZIKINIS FEJERVERKAS

Gruodžio 15 d., šeštadienį, 18 val.

Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė (sopranas)

Paulius Bagdanavičius (tenoras)

Agnė Doveikaitė (smuikas)

Ugnė Sabaitytė (fortepijonas)

Žmonės myli dėl pačių įvairiausių priežasčių, todėl mėginimas atrasti universalų meilės apibrėžimą tikriausiai pasmerktas žlugti. Kaip ir daugybė ankstesnių. Įrodymas – tūkstančiai meilę nusakančių aforizmų bei sentencijų. O kur dar poezija ir romanai.

Bet muzika – tarsi privilegijuota kalba, galinti prabilti apie meilę vien nuotaikų, jausmų arba emocijų bangomis.

Gruodžio 15-ąją, šeštadienį, prieš pat gražiausias metų šventes, Panevėžio muzikiniame teatre netikėtas muzikinis ketvertas surengs ypatingai šiltą, meilės ir šventiškų emocijų kupiną koncertą. Tenoras Paulius Bagdanavičius ir sopranas Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė – vardai, kuriuos puikiai žino ne tik Lietuvos, bet ir užsienio publika. Atlikėjai, kurie yra laukiamiausi svečiai įvairiuose festivaliuose, muzikiniuose renginiuose ir televizijos laidose, šventiniame šurmulyje atvyks muzikiniu fejerverku pamaloninti Panevėžio publikos. Tai bus pirmasis ir vienintelis šių atlikėjų koncertas, pritariant charizmatiškosioms smuikininkei Agnei Doveikaitei ir pianistei Ugnei Sabaitytei. Koncerte skambės nuostabiausios arijos ir duetai iš legendinių Andrew Lloyd Webber miuziklų „Operos fantomas“, „Katės“, „Jėzus Kristus superžvaigždė“, muzika iš kino filmų, kalėdinės melodijos ir dainos iš pop scenos žvaigždžių repertuaro.

Paulius Bagdanavičius bene labiausiai plačiąjai publikai pažįstamas iš daugybės televizijos projektų, labiausiai išgarsėjęs 2014 m., tapęs TV konkurso “Lietuvos balsas” nugalėtoju. Nors atlikėjo profesinė karjera daugiausia susijusi su populiariąja muzika (Paulius yra ir populiarios grupės “El fuego” narys), dainininkas studijavo klasikinį vokalą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei žymiojoje Kardifo muzikos akademijoje.

Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė - Lietuvos klausytojams žinoma ne tik iš muzikinių televizijos projektų ("Auksinis balsas", "Lietuvos balsas", "Du balsai - viena širdis"), bet ir lietuviškų miuziklų ("Velnio nuotaka", "Žemės paukščiai", "Didžioji Kometa"). Ypatingo aksominio balso savininkė, operinio dainavimo specialybę įgijusi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, jau yra įvertinta ir reikšmingų tarptautinių konkursų žiuri: Indrė yra tarptautinių konkursų Italijoje, Suomijoje, Latvijoje, Lenkijoje laureatė. Ypatingai chariztamiška atlikėja nuolat kviečiama koncertuoti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Per pastaruosius keletą metų Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė pasižymėjo ne viename operos, miuziklų pastatyme: bendradarbiauja su "Vilnius City Opera", "Baroko operos teatru", kūrybine kompanija "Operomanija", koncertuoja su Valstybiniu pučiamųjų orkestru "Trimitas". Nepaisant užimto koncertinio grafiko, atlikėja taip pat dirba Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Bei priklauso tarptautinei atlikėjų asociacijai "Studio lirico", Italijoje.

Agnė Doveikaitė yra devynerių tarptautinių ir respublikinių smuiko konkursų laureatė, tarptautinių projektų kaip "Kremetara Baltica" ir "Orchestra Ensemble Kanazawa" Japonijoje dalyvė, kuriai už tarptautinius pasiekimus skirta oficiali Lietuvos Prezidento Valdo Adamkaus Padėka, o už meninius labdaros projektus jungiant muziką ir dailės terapiją, Pranciškonų Gėrio ambasadorės vardas. Agnė griežia klasikiniu ir elektriniu smuikais, koncertuoja kartu su kitais garsiais Lietuvos klasikos bei džiazo atlikėjais ir dj'ais.

Ugnė Sabaitytė – pianistė, koncertų organizavimo įstaigos “Culture live” ir “White Piano Hall” koncertų salės Vilniaus senamiestyje vadovė, įvairių festivalių, edukacinių projektų dalyvė.

Atlikėjai:

Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė (sopranas)

Paulius Bagdanavičius (tenoras)

Agnė Doveikaitė (smuikas)

Ugnė Sabaitytė (fortepijonas)

Renginio trukmė: 1 val. 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Culture live, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.whitepianohall.com info@culture-live.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

  • Klaipėda, ŠVYTURIO ARENA
  • Gruodžio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 12 val. 53 min.
22,80 € 38,00 €
Pirkti
GameOn Lan Party Šeštadienis

GameOn Lan Party Šeštadienis

  • Vilnius, Siemens arena
  • Rugpjūčio 24 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 48 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 4 val. 40 min.
12,90 € 21,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje