Muzikos spalvų sūkuryje

Muzikos spalvų sūkuryje

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mažojoje salėje

SILVIJA VAITKEVIČIŪTĖ (smuikas)

EUGENIJUS ŽARSKUS (fortepijonas)

Programa:

Claude Debussy (1862–1918) – „Fauno popietė“ smuikui ir fortepijonui (J. Heifetz transkripcija)

Ludwig van Beethoven (1770–1827) – Sonata smuikui ir fortepijonui Nr. 8, op. 30

Gabriel Fauré (1845–1924) – Sonata smuikui ir fortepijonui Nr. 1, op.13

Olivier Messiaen (1908–1992) – Tema su variacijomis smuikui ir fortepijonui

Nino Rota (1911–1979) – Improvizacija „Un diavolo sentimentale“ smuikui ir fortepijonui

SILVIJA VAITKEVIČIŪTĖ baigė Nacionalinės M. K.Čiurlionio meno mokyklos smuiko klasę, mokėsi pas Beatą Šmidtienę, Raimundą Katlių ir Darių Dikšaitį. Vėliau studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos prof. Ingridos Armonaitės-Galinienės klasėje. 2008–2009 m. pagal „Erasmus“ studijų programą buvo išvykusi studijuoti į Zalzburgo (Austrija) „Mozarteum“ universitetą, tobulinosi prof. Helmut Zehetmair ir prof. Lavard Skou-Larsen smuiko klasėje. 2010–2012 m. studijavo ir įgijo magistro laipsnį Leipcigo (Vokietija) Felixo Mendelssohno-Bartholdy aukštoje muzikos mokykloje, prof. Friedemann Wezel smuiko klasėje.

S. Vaitkevičiūtė yra laimėjusi prizus tarptautiniuose jaunųjų smuikininkų konkursuose Taline ir „Berlingske Tidende“ Kopenhagoje, Raimundo Katiliaus ir Viktoro Radovičiaus smuikininkų konkursuose, grodama kameriniuose ansambliuose yra laimėjusi konkursus Klaipėdoje ir Vilniuje.

Smuikininkė grojo tarptautiniuose „Deutsch–Skandinavische Jugend–Philharmonie“, „International music session of the Association of Baltic Academies of Music“ ir „Baltic Youth Philharmonic“ jaunimo orkestruose. 2011–2012 m. ji atliko praktiką Leipcigo orkestre „Mitteldeutscher Rundfunk Sinfonieorchester Leipzig“. Yra grojusi solo su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Lietuvos muzikos akademijos simfoniniu orkestru.

S. Vaitkevičiūtė tobulinosi meistriškumo kursuose „Internationalen Meisterkurse Osnabrück“ pas prof. Elisabeth Kufferath ir „The International Holland Music Sessions Bergen NH“ Nyderlanduose pas prof. Serguei Azizian ir prof. Isaac Schuldman.

S. Vaitkevičiūtė aktyviai koncertuoja ir kaip solistė, ir kamerinių ansamblių sudėtyse. Ji yra koncertavusi festivaliuose Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Austrijoje. Šiuo metu yra Kauno miesto simfoninio orkestro narė.

EUGENIJUS ŽARSKUS mokėsi Vilniaus M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje, mokytojos N. Kereševičienės klasėje, baigė bakalauro ir magistrantūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, profesorių M Azizbekovos ir B. Vainiūnaitės klasėse, taip pat mokėsi Prancūzijoje pas Cyril Huve ir Catherine Kintz.

Šiuo metu yra Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Fortepijono skyriaus mokytojas. Dalyvavo Lietuvos nacionalinės filharmonijos, M. Rostropovičiaus fondo ir Lietuvoje rengiamuose muzikos festivalių koncertuose. Pianistas yra koncertavęs su smuikininku D. Dikšaičiu, altininku G. Dačinsku, klarnetininku A. Taločka ir kitais.Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 24 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 12 val. 6 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 12 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 4 val. 28 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje