Nauja istorija su Monique

Nauja istorija su Monique

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Nauji metai man turi ypatingą simbolinę reikšmę. Labai džiaugiuosi, kad naują ir šviežią startą sutiksiu su savo muzikos šeima – artimiausiais klausytojais, kuriems pažadu sukurti įsimintiną muzikinį ir jaukų vakarą“, – sako Monique.  

Naujųjų sutikimas įvyks Vilniaus „Pirklių klube“, kuriam subtili elegancija pinsis su nuoširdžiomis muzikinėmis atlikėjos istorijomis. Šventiniam pasirodymui atlikėja ruošia ne tik žinomus, klausytojų jau pamėgtus kūrinius, bet jų  lauks ir muzikinės staigmenos. Jaukią vakaro atmosferą padės kurti gitaros ir pianino skambesys.  

Naujųjų metų vakaro koncertas sostinėje svečius pasitiks raudonu kilimu ir taurėse šokančiais burbuliukais. „Black Tie“ aprangos kodu pasipuošusių svečių lauks foto sienelė, kur visi galės įsiamžinti, o norintys atsigaivinti pertraukos metu galės apsilankyti čia esančiame bare. Po muzikinio pasirodymo Monique kviečia kartu su ja stebėti naujametinius fejerverkus išskirtinėje Pirklių terasoje, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužianti naktinio Vilniaus panorama, o į orą kylančios bengališkos ugnelės žada linksmus ateinančius metus.  

Aprangos kodas: „Black Tie“ – skirtas itin iškilmingoms progoms. Geriausias pasirinkimas vyrams yra juodas smokingas ar panašaus stiliaus vyriškas kostiumas, o moterims –  ilga suknelė, kuri siektų žemę arba kulkšnis. Suknelės spalva – kiekvienos moters pasirinkimas.  

 

Monique žiemos koncertai:

Gruodžio 25 d. „Bosca“ amfiteatras, Kaunas

Gruodžio 26 d. Kurhauzas, Palanga

Gruodžio 31 d. Pirklių klubas, Vilnius

___

RENGINYJE dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikykitės saugaus 1–2 metrų atstumo nuo kitų žmonių, dažniau plaukite ir dezinfekuokite rankas. Siekdami užtikrinti jūsų saugumą renginio organizatoriai sudarė saugų svečių susodinimo planą, pasirūpino dezinfekavimo priemonėmis, bus matuojama atvykstančių koncerto svečių temperatūra.

Atsakingai mėgaukitės muzika!Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (iki 5 m. (imtinai) įleidžiami nemokamai, neužimant papildomos sėdimos vietos).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilnius Arts, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: maisto produktus, alkoholinius gėrimus, šaunamuosius ginklus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Mažeikiai, Mažeikių kultūros centras
  • Balandžio 9 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
37 d. 12 val. 2 min.
13,65 € 27,30 €
Pirkti
PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Utena, Utenos kultūros centras
  • Balandžio 18 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
39 d. 11 val. 5 min.
16,30 € 32,60 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje