Naujametinis GALA koncertas AUKSINIAI DUETAI

Naujametinis GALA koncertas AUKSINIAI DUETAI

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Artėjant gruodžio 31-ąjai daugelis ima sukti galvas: tai kur šiemet Naujus?

Aktorius GIEDRIUS SAVICKAS į šį, vieną sunkiausių klausimų, sau ir kitiems jau atsakė: kaip ir kiekvienais metais – NAUJAMETINIAME GALA KONCERTE.

Giedrius sako, kad geriausias tradicijas reikia tęsti! Todėl šiemet paskutinę metų dieną jis su šviežiausiais pokštais, rinktine dainininkų kompanija ir programa „Auksiniai duetai“ Jūsų lauks tradiciniame Naujametiniame Gala Koncerte – net dvejuose miestuose: 17 val. – Vilniuje, „Siemens“ arenoje, o 21 val. – Kaune „Žalgirio“ arenoje.

Vilniečiai, su Jumis pradėsime lydėti metus!

Kauniečiai, su Jumis po koncerto vidurnaktį prie arenos šausime galingus fejerverkus ir kelsime taures už ateinančius 2018-uosius, Geltonojo šuns metus!

Šių metų Naujametinis Gala Koncertas skirtas meilei, ištikimybei bei nuostabiai dviejų balsų dermei ir vadinasi „Auksiniai duetai“ Jo dalyvių sąrašas įspūdingas:

VIRGILIJUS NOREIKA,

MANTAS JANKAVIČIUS,

KOSTAS SMORIGINAS,

JERONIMAS MILIUS,

KARINA KRYSKO,

AISTĖ LASYTĖ,

AISTĖ SMILGEVIČIŪTĖ,

IGLĖ,

IEVA NARKUTĖ,

DAINOTAS VARNAS,

TADAS JUODSNUKIS.

Dainininkų sąrašas intriguoja ir verčia spėlioti: kas, su kuo ir ką dainuos? Dalį paslapties galime atskleisti.

Naujametiniame Gala Koncerte skambės gražiausi pasaulinio populiarumo sulaukę duetai ir geriausios lietuviškų miuziklų dainos.

Nuostabaus vokalo savininkė Aistė Lasytė drauge su Dainotu Varnu perkels visus į Paryžių, kur ant „Moulin Rouge“ stogų skamba „Something Stupid“.

Naujametinę staigmeną rengia ir Jeronimas Milius su Tadu Juodsnukiu. Iš lietuviškų miuziklų žinomas duetas koncerte planuoja atlikti ne lietuvišką, tačiau visiems labai gerai žinomą kūrinį. Kokį, sako neišduosiantys, nes Naujųjų vakaras turi būti kupinas staigmenų.

Pirmą kartą į Galą Koncerto sceną žengs ir jaunoji „X-Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė. Dėl dueto su ja jau dabar varžosi projekto vaikinai.

O štai Lietuvos scenos legenda maestro Virgilijus Noreika dėl nieko su niekuo nesivaržo. Naujametinis Gala Koncertas vargiai įsivaizduojamas be jo įspūdingo pasirodymo. Maestro geriausias ir ištikimiausias dueto partneris – jūs mieli žiūrovai. Juk tikrai drauge trauksite „Pakelkime taurę linksmybių“!

Nuostabių pasirodymų naujametinį vakarą tikrai netrūks. Mantas Jankavičius ir Kostas Smoriginas – visi žinome, koks pats gražiausias kūrinys, kurį šie du žmonės atlieka taip įtaigiai, kad kūnu bėga šiurpas. Žinoma, „Dangus tau dovanojo aukštį“ iš miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“).

Arba Ieva Narkutė ir Mantas Jankavičius? Iš karto galvoje skamba – „Ryto durys“ arba „Raudoni vakarai“. Fantastiški duetai iš kino filmų.

Aistė Smilgevičiūtė atliks „Meilės duetą“ iš roko operos „Jūratė ir Kastytis“, tačiau, kas Naujųjų metų vakarą bus jos Kastytis, kol kas paslaptis.

Naujametiniame Gala Koncerte skambės ir naujausias meilės duetas iš gražiausio šių metų miuziklo – Lietuvos šimtmečio premjeros „Eglė žalčių karalienė“.

Naujametinis Gala Koncertas – visada kupinas staigmenų, gražios gyvos muzikos ir puikių pokštų. Duetams akompanuos „Vilniaus Sinfonietta“ su Vytautu Lukočiumi priešakyje. Sceną puoš speciali naujametinė scenografija.

Kaip sako GIEDRIUS SAVICKAS: gali rogių žiemai neruošti, bet GALA koncertui pasiruošti – privalai. Laukiam!

Vilnius, SIEMENS ARENA

Trukmė: 1:40

Kaunas, ŽALGIRIO ARENA

Trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Atlikėjai:

Vakaro vedėjas:

GIEDRIUS SAVICKAS

Atlikėjai:

VIRGILIJUS NOREIKA

MANTAS JANKAVIČIUS

KOSTAS SMORIGINAS

JERONIMAS MILIUS

KARINA KRYSKO

AISTĖ LASYTĖ

AISTĖ SMILGEVIČIŪTĖ

ROKAS RADZEVIČIUS

IGLĖ

IEVA NARKUTĖ

DAINOTAS VARNAS

TADAS JUODSNUKIS

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 8 metų, neužimant papildomos vietos).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Muzikos dienos, VšĮ.

Daugiau informacijos: Koncertas ŽALGIRIO arenoje vėliausiai baigsis 23 val. 40 min. Po to tradicinis Naujųjų metų sutikimas šalia arenos su galingais fejerverkais.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)...

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Lietuvos trombonų projektas ir Loreta Sungailienė

Lietuvos trombonų projektas ir Loreta Sungailienė

  • Vilnius, Taikomosios dailės ir dizaino muziejus
  • Lapkričio 14 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 10 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
22 d. 16 val. 11 min.
2,50 € 5,00 €
Pirkti
Andrzej Stasiuk NAKTIS (N-16)

Andrzej Stasiuk NAKTIS (N-16)

  • Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras
  • Lapkričio 15 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 2 val. 35 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
22 d. 16 val. 11 min.
5,38 € 10,75 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
SKAMP20

SKAMP20

Galioja iki: 12-01

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje