Naujametinis koncertas Trakų pilyje

Naujametinis koncertas Trakų pilyje

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Savo susikūrimo, gyvavimo bei nuveiktų darbų istorija ir biografijomis išsiskiriantis Trakų Salos pilies fortepijoninis kvartetas „Confero“ – pianistas Ugnius Pauliukonis (Lietuva - Anglija), smuikininkas Algirdas Šochas (Lietuva - Vokietija), altininkė Ieva Sruogytė (Lietuva - Prancūzija), bei prancūzų violončelininkas Raphael Unger – klausytojus kviečia paskutinįjį šių metų sekmadienį praleisti vienintelės Rytų Europoje XIV-XV a., unikalios Trakų Salos pilies Didžiojoje menėje.

Įdomu tai, kad trys kvarteto lietuvių atlikėjai, ilgus metus gyvenantys bei koncertuojantys užsienyje, viena svarbiausių ir maloniausių vietų koncertuoti laiko Lietuvą. Būtent Lietuvoje susikūręs fortepijoninis kvartetas „Confero“ šiemet šventė savo trijų metų gyvavimą. Šventė ne bet kaip, o Lietuvoje įgyvendinę idėją – dar šių metų vasarą „Confero“ atlikėjai iniciavo fortepijono dovanojimą ir pastatymą Trakų Salos pilies Didžiojoje menėje. O dar džiugesnė žinia, kad nuo šiol šis kvartetas reprezentuoja šią kurortinę vietovę ir unikalią Trakų pilį Lietuvos ir pasaulio scenose – tapęs oficialiu profesionaliuoju Trakų Salos pilies kolektyvu. Nuo šiol Trakus vadina savo namais ir į juos sugrįžta bei savo talentu, profesionalumu džiugina ir stebina klausytojus vėl ir vėl. Šiuos, sėkmingus ir kūrybingus metus palydint, Trakų Salos pilies fortepijoninis kvartetas „Confero“ kviečia nepraleisti progos išgirsti nuostabios ir retai atliekamos fortepijoninio kvarteto muzikos Trakų pilyje ir būti vieniems pirmųjų, kurie išgirs fortepijono skambesį skliautų apsuptoje pilies Didžiojoje menėje šiuos metus užbaigiant meniškai ir išskirtinai.

PROGRAMOJE:

Carl Maria von Weber – fortepijoninis kvartetas B – Dur

Pertrauka

Gabriel Fauré – fortepijoninis kvartetas nr. 1 c – moll, op. 15

Su bilietu į tos dienos koncertą, ne anksčiau negu valandą iki renginio, galite nemokamai aplankyti Trakų salos pilies muziejaus ekspozicijas.

Atlikėjai:

Pianistas Ugnius Pauliukonis

Smuikininkas Algirdas Šochas

Altininkė Ieva Sruogytė

Violončelininkas Raphael Unger

Renginio trukmė: 2 val., 1 x 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Confero, VšĮ.

Daugiau informacijos: Neįgaliesiems - nemokamai. Naujametinio renginio vieta - XIV-XV a. Trakų Salos pilis - unikali tuo, jog pastatyta saloje ir yra vienintelė tokia pilis visoje Rytų Europoje..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PAVIENĖS VIETOS. CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

PAVIENĖS VIETOS. CIRQUE DU SOLEIL - TORUK

  • Vilnius, Siemens arena
  • Gegužės 25 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 10 val. 47 min.
44,80 € 56,00 €
Pirkti
Teatro Atviras ratas studijos svečiai: Artūro Dubakos Autorinis Vakaras Teatras P

Teatro Atviras ratas studijos svečiai: Artūro Dubakos Autorinis Vakaras Teatras P

  • Vilnius, Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8)
  • Gegužės 28 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 9 val. 9 min.
4,32 € 7,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje