Naujasis Baltijos šokis'19: BOLÉRO – EXTENDED (Lietuva/Danija) Premjera

Naujasis Baltijos šokis'19: BOLÉRO – EXTENDED (Lietuva/Danija) Premjera

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Šokio ir gyvos muzikos spektaklis 8 šokėjams ir 8 violončelėms

Šeiko šokio teatras ir Granhøj Dans (Lietuva / Danija)

Gegužės 9 d. 18.30, Lietuvos Nacionalinis dramos teatras, Mažoji salė

Bilietai: Tiketa.lt

Choreografas: Palle Granhøj

Dalyviai: Šeiko šokio teatras ir Klaipėdos violončelių ansamblis

Muzika: pagal Maurice'o Ravelo „Boléro”

Garso režisierius: Kastytis Narmontas

Ko-produkcija: Granhøj Dans (DK), meno vadovas & choreografas Palle Granhøj, Šeiko šokio teatras (LT), meno vadovė Agnija Šeiko

Bendradarbiaujant su: tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis ir konkursas (Klaipėdos koncertų salė) ir tarptautinis festivalis „Naujasis Baltijos šokis“ (Lietuvos šokio informacijos centras)

Premjera: 2019 m.

Trukmė: 60 min.

Pirmą kartą pasaulyje – 1 valandos trukmės „Boléro“ – šiuolaikinio šokio ir gyvos muzikos spektaklis. Garsus danų choreografas Palle Granhøj, bendradarbiaudamas su Šeiko šokio teatru ir Klaipėdos violončelių ansambliu, pristato naują spektaklį 8 violončelėms ir šokėjams. Kaip spektaklio pagrindas pasirinktas vienas garsiausių prancūzų kompozitoriaus Maurice'o Ravelo orkestro kūrinių „Boléro“. P. Granhøj jau yra sukūręs ne vieną šiuolaikinio šokio kompoziciją, derindamas ją su klasikine muzika, kaip, pvz., „Šventasis pavasaris“ (I. Stravinskis), „2men2mahler“ ir „Men & Mahler“ (G. Mahleris) bei kt.

Spektaklio choreografija grindžiama autorine P. Granhøjaus obstrukcijos technika, ribojančia judesius ir kuriančia pasikartojančią šokėjų ritmiką, grįstą „Boléro“ muzika. Per spektaklį įprastinė teatro situacija, kai muzikantai sėdi orkestro duobėje, o šokėjai šoka virš jų ant scenos, bus apversta aukštyn kojomis, nes muzikantai bus pakelti ant specialių dėžių, o šokėjai šoks apačioje.

Šiuolaikinio šokio profesionalus jungiančio Šeiko šokio teatro (buvęs šokio teatras „PADI DAPI Fish“) veikla apima šokio ir muzikos spektaklius, meno netradicinėse erdvėse (site-specific), performanso žanrus, šokio edukacijas ir teatro laboratorijas. Klaipėdoje įsikūrusio aukščiausius scenos menų apdovanojimus pelniusio kolektyvo spektaklių geografija apima daugybę šalių: JAV, Vokietiją, Belgiją, Čekiją, Norvegiją, Daniją, Rusiją, Kiniją, Islandiją, Izraelį, Bulgariją, Ukrainą, Prancūziją ir kt. Teatras kalba universalia šokio kalba be politinių, kultūrinių, etninių religinių, socialinių suvaržymų, cenzūros, apribojimų.

Teatro meno vadovė – choreografė Agnija Šeiko – pripažinta dėl tarpdisciplininio požiūrio, išskirtinės estetikos, jautrių socialinių temų ir formų įvairovės.

„Granhøj Dans“ – tarptautiniu mastu pripažinta Danijos šokio trupė. Jos meno vadovas ir choreografas P. Granhøj kuria glaudžiai bendradarbiaudamas su šokėjais. Kiekvieno jo spektaklio pagrindas – autorinė obstrukcijos technika, per pastaruosius 30 metų pagimdžiusi 36 originalius kūrinius. Remdamasis aukščiau minėtu darbo metodu, choreografas transformuoja atlikėjų judesius ribodamas jų veiksmus, atskleisdamas vidinius jų asmenybės sluoksnius ir taip išryškindamas žmogiškąją būtį. Užuot eksponavęs šokėjų plastiką ir choreografijos ypatybes, Palle Granhøj scenoje siekia atskleisti vyrus ir moteris tokius, kokie jie yra: tikrus, gyvus ir sudėtingus. Choreografo darbai jau pristatyti 49 pasaulio šalyse.

Atlikėjai:

Choreografas: Palle Granhoj

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 5 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos šokio informacijos centras, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.newbalticdance.lt +370 5 204 0835.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
8 d. 21 val. 46 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
9 d. 21 val. 46 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje