Naujasis Baltijos šokis'19: TITANAI (Graikija)

Naujasis Baltijos šokis'19: TITANAI (Graikija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Titanai“

Euripides Laskaridis ir „Osmosis“ (Graikija)

Režisūra, choreografija ir scenografija: Euripides Laskaridis

Atlikėjai: Euripides Laskaridis, Dimitris Matsoukas

Kostiumai: Angelos Mendis / Originali muzika ir garso dizainas: Giorgos Poulios / Programavimas, garso dizainas ir garso operatorius: Themistocles Pandelopoulos/ Garso instaliacija ir garso operatorius: Nikos Kollias, Kostis Pavlopoulos / Šviesų dizainas: Eliza Alexandropoulou / Šviesų instaliacija: Konstantinos Margas, Giorgos Melissaropoulos

Scenos asistentas gastrolėse: Tzela Christopoulou / Technikos režisūra: Konstantinos Margas / Dramaturgijos konsultacija: Alexandros Mistriotis / Meno bendradarbiai: Drosos Skotis, Diogenis Skaltsas, Thanos Lekkas, Nikos Dragonas / Režisieriaus asistentai: Dimitris Triandafyllou, Paraskevi Lypimenou / Scenos ir kostiumų dizainerio asistentas: Ioanna Plessa / Produkcijos asistentai-praktikantai: Samuel Esteves Querido, Lisandra Caires / Produkcijos koordinatorius: Elisabeth Tsouchtidi / Produkcijos vadovas: Maria Dourou

Pristatoma kartu su „EdM Productions“ ir „Rial & Eshelman“.

Parama: „Fondation d’entreprise Hermès“, dalis „New Settings“ programos. Taip pat su „O Espaço do Tempo“, „NEON Organization for Culture and Development“, „Centre Culturel Hellenique“, „Isadora & Raymond Duncan Dance Research Centre“ parama.

Koprodiuseriai: Atėnų ir „Epidaurus“ festivalis, „Théâtre de la Ville“, „Eleusis – Europos kultūros sostinė 2021“, „TransAmériques“ festivalis, „Julidans Amsterdam“, „Megaron – The Athens Concert Hall“, „CCVF Guimaraes“, „Osmosis Performing Arts Co“.

Premjera: 2017 m. / Trukmė: 60 min.

„Titanai“ – 60 minučių spektaklis dviem, kurį režisierius ir choreografas Euripides Laskaridis kūrė glaudžiai bendradarbiaudamas su kostiumų dizaineriu Angelos Mendis. Kaip ir ankstesniame savo darbe „Reliktas“ (angl. „Relic“), per pajuokos ir transformacijos sampratas šįkart Laskaridis irgi tiria žmogaus ištvermę susiduriant su nežinomybe. „Reliktas“ rodė žmogaus vidinį vaizdą žemiškajam pasauliui, pergyvenus proto viršenybės pabaigą, o „Titanai“ atveria svetimą erdvę, dievų apgyvendintą metafizinę karalystę laikais, kai dar ne protas valdė. Prologas tęsiniui.

Nuo pat pradžios, dar prieš graikų Olimpo dievus, visatą valdė titanai. Jie yra vienos ankstyviausių žmogaus vaizduotės sukurtų būtybių. Kodėl grįžtama taip toli atgal? Pabandyti suprasti, kodėl darome tai, ką darome. Ko mums tikrai reikia? Ko mes išties trokštame? Visame pasaulyje esame linkę tikėti ir siekti apibrėžtų idealų – tiek savęs pačių, tiek aplinkinio pasaulio. Kas stovi tarp šių optimalių gyvavimo būsenų ir realybės su visais savo žiaurumais? Kas tas skirtumas tarp idealo ir tikrumo? Žmogiškas silpnumas? Kuklus mūsų mirtingumo ir žmonių, kaip rūšies, ribų priminimas? O gal titaniška etiškosios tvarkos nesėkmė? Kad ir koks būtų atsakymas, „Titanai“ aukština kiekvieną nesėkmingą bandymą – asmenišką ar bendrą – įkūnyti nepriekaištingą archetipą, nepažeistą save, tyrąjį pasaulį.

Euripides Laskaridis (režisierius, atlikėjas) domisi pajuokos ir transformacijos temomis. Jis mokėsi vaidybos „Karolosas Kounas“, lyderiaujančioje dramos mokykloje Atėnuose, ir Onassiso fondo stipendijos dėka – režisūros (MFA) Bruklino koledže Niujorke. Jo kaip atlikėjo karjera prasidėjo 1995 m., jis dirbo su tokiais režisieriais kaip Dimitris Papaioannou ir Robertas Wilsonas. 2000-aisiais pradėjo režisuoti scenos pasirodymus, o vėliau ir apdovanojimais įvertintus trumpametražius filmus. 2009 m. įkūrė „Osmosis Performing Arts Co“ ir pristatė kūrinius įvairiuose Graikijos teatruose. Pirmasis trupės solinis kūrinys „Reliktas“ pateko į „Aerowaves 2015“ sąrašą ir tais metais buvo parodytas Barselonoje. Nuo tada „Reliktas“ dalyvavo dvidešimtyje tarptautinių festivalių Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Austrijoje, Italijoje, Suomijoje, Airijoje, Izraelyje, Slovėnijoje, Šveicarijoje ir vis dar gastroliuoja. Šį darbą koprodiusuoja Graikija, Prancūzija, Kanada, Olandija ir Portugalija.

2016 m. Euripides buvo apdovanotas vienu inauguracinių Pinos Bausch stipendijų praleisti keletą mėnesių su režisieriumi ir choreografu Lemi Ponifasio Naujojoje Zelandijoje, Čilėje ir Europoje. 2018 m. rugpjūtį Euripides buvo įtrauktas į Vokietijos žurnalo „Tanz“ „Hoffnungsträger“ (liet. „Perspektyvus talentas“) sąrašą ir taip pat turėjo garbės tapti asocijuotu „O Espaço Do Tempo -

Atlikėjai:

Režisūra, choreografija ir scenografija: Euripides Laskaridis (Graikija)

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 5 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos šokio informacijos centras, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.newbalticdance.lt +370 5 204 0835.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 11 val. 26 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 11 val. 26 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje