Naujasis Baltijos šokis'19: Uniforma (Belgija)

Naujasis Baltijos šokis'19: Uniforma (Belgija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Sabina Scarlat (Belgija)

Gegužės 4 d., 19 val., Menų spaustuvė, Juodoji salė

Režisūra: Sabina Scarlat

Atlikėjai: Sabina Scarlat ir Irene Russolillo

Scenografija: Damian ir Kilian van der Velden | Muzika: Giovanni di Domenico | Šviesų dizainas: Etienne Forestier | Dramaturgijos ir choreografijos patarėja: Lisi Estaras („Ballets C de la B“)

Koprodiuseriai: Balsamine Theater, Les Halles de Schaerbeek

Parama: Valonijos Briuselio federacija

„Uniforma“ sukurta „Garage29 inkubatoriuje“.

Premjera: 2017 m. / Trukmė: 50‘

„Uniforma“ rodo būtinybę sunaikinti dar neatsiradus būtinybei išsaugoti ar atstatyti. Įsuptos į monotonišką, bet vis dėlto crescendo ritmu „judančią“ muziką, dvi panašios moterys diriguoja iš smėlio sukurto objekto destrukcijai. Jų laužymą ir griovimą pabrėžiantys pakartotiniai gestai vykdo lėtą, bet užtikrintą eroziją, transformuojančią kraštovaizdį, sunaikinant jį iki nieko. Su vaikišku nepaklusnumu jos pradeda atkurti – apokaliptinį kraštovaizdį paverčia nauju miniatiūriniu miestu. Bet atstačiusios savo pasaulį, jos neatsispiria malonumui jį vėl sunaikinti. Šio iš pirmo žvilgsnio nežmoniško pasikartojimo beprasmybė destrukcijai suteikia tinkamą vietą gyvenimo cikle.

„Uniforma“ formuoja pasaulį, apgyvendintą būtybių, kurios aktyviai ir pakartotinai pasirenka būti natūralaus, reikalingo korozijos proceso dalyviais. Nei aukos, nei be pabaigos formuojamos aplinkos vykdytojai, šios būtybės be sąžinės graužaties atnaujina savo malonumą statyti, kurti savo identitetą trumpalaikiame, trapiame pasaulyje, kupiname netekties.

Netrukus po to, kai 1991 m. pradėjo studijuoti baletą Bukarešto nacionalinėje konservatorijoje Rumunijoje, atvykusi į Briuselį Sabina Scarlat patyrė esminį gyvenimo lūžį. Paauglystės pabaigoje ji susidomėjo filosofija ir psichoanalize. Studijavo psichologiją Briuselio laisvame universitete, tačiau savaitgalius leido ankstyvųjų 2000-ųjų Briuselio alternatyvos pasaulyje su šokių ir elektronikos muzika. Buvo tik laiko klausimas, kada ji susipažins su šiuolaikiniu šokiu tokiame mieste kaip Briuselis.

Po kelerių metų mėgindama suderinti psichoterapeuto darbą ir šokį, 2010 m. ji įkūrė „Garage29“, scenos menų kūrybos ir tyrimų erdvę, kur laukiami jauni choreografai iš viso pasaulio. Prabėgo keleri metai, kai „Garage29“ įsitvirtino kaip įkvepianti vieta, kur choreografai raginami kurti naujas struktūras, sistemas ir kūrybos formules. 2017 m., panaudodama savo susidomėjimą hibridiniais kūriniais, Sabina, kaip choreografė, sukūrė pirmąjį asmeninį pasirodymą – „Uniformą“, šokio duetą, apsuptą smėlio scenografijos.

Atlikėjai:

Choreografia - Sabina Scarlat

Renginio trukmė: 50 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos šokio informacijos centras, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.newbalticdance.lt +370 5 204 0835.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
7 d. 2 val. 7 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
8 d. 2 val. 7 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje