Naujasis Baltijos šokis'20: Babae (Vokietija)

Naujasis Baltijos šokis'20: Babae (Vokietija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mielas festivalio žiūrove,

Dėl šiuo metu susiklosčiusios situacijos Lietuvoje ir pasaulyje atšaukiama daugybė renginių, tačiau tarptautinio šiuolaikinio šokio festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ komanda Jums turi gerą žinią – festivalis įvyks! Tik ne gegužę, kaip įprasta, o rudens pabaigoje. Žinoma, jei situacija šalyje ir pasaulyje grįš į savas vėžias

Festivalio renginiai Vilniuje planuojami š.m. lapkričio 27 d. – gruodžio 12 d.

„Programą sieksime išlaikyti tokio pat kalibro, kokią ją rengėme nuo pradžių. Visiems žiūrovams linkiu likti kantriems, žingeidiems ir, aišku, sveikiems! Saugokite įsigytus bilietus, kai tik atsiras tokia galimybė, informuosime jus apie bilietų perkėlimą, pakeitimą ar grąžinimą visomis įmanomomis priemonėmis, tiek Jūsų el. paštu, tiek Festivalio FB paskyroje ir tinklapyje newbalticdance.lt. Jūsų palaikymas mums yra labai svarbus, nes tikriausiai visi žinote, kad tai, ką darome, darome dėl jūsų, – festivalio vadovė G. Masteikaitė.

Joy Alpuerto Ritter (Vokietija)

Choreografas, šokėjas: Joy Alpuerto Ritter

Muzikos kompozitorius: Vincenzo Lamagna

Šviesos dizaineris: Arne Schmitt/ Joy Alpuerto Ritter

Kostiumai: Lan Behrendt DYAO

Meniniai sprendimai: Lukas Steltner

Trukmė: 30 min.

Premjera: 2016 m.

30 minučių šokio monospektaklis, įkvėptas „keistojo šedevro“ – Mary Wigman „Raganos šokio“. Užaugusi ir gavusi klasikinį išsilavinimą Vokietijoje, J. Alpuerto Ritter tiria įgimtą raišką, iš naujo pažvelgdama į tai, kaip iššaukiamos raganiškosios ir paslaptingosios moterų galios ir praktikos.

„Babae“ – tai kūrinys, kuriame viena moteris sujungia gyvuliškąsias ir juslines ritualų ir galios savybes, tam pasitelkdama savo patirtį Filipinų liaudies šokiuose, klasikinį išsilavinimą bei hiphopo ir vogue šokių kalbą.

„Mano darbo esmė – kūno ir energijos – žmogiškosios ir gyvuliškosios – transformacija“, – sako kūrėja.

Joy Alpuerto Ritter gimė Los Andžele ir užaugo Breisgau Freiburge, Vokietijoje. Jaunystėje ji mokėsi baleto, džiazo, filipiniečių ir polineziečių liaudies šokių, baigė šokio studijas „Palucca“ mokykloje Drezdene (Vokietijoje). Kaip laisvai samdoma šiuolaikinio šokio atlikėja ji dirbo su tokiais choreografais kaip Christoph'as Winkleris, Anja Kozik, Heike Hennig ir Yui Kawaguchi. Tuo metu savo repertuarą ji papildė įvairiais gatvės šokio stiliais, įskaitant hiphopą, breiką ir vogue, kartu aktyviai įsitraukdama ir į gatvės šokio sceną Europoje.

2011 m. kaip šokėja ir oro akrobatė ji prisijungė prie „Cirque du Soleil“ „Michael Jackson Immortal“ pasaulinio turo. Nuo 2013 m. ji yra Akramo Khano ir Wang Ramirez trupių repeticijų režisierė ir šokėja, toliau gastroliuojanti po visą pasaulį. Už savo pasirodymą „Until the Lions“, Nacionaliniuose šokio apdovanojimuose (National Dance Awards, JK) nominuota išskirtinės modernaus šokio atlikėjos kategorijoje. Kaip choreografė J. Alpuerto Ritter bendradarbiavo su Akramu Khanu, Chenu Shi-Zhengu, „Florence and the Machine“, sukūrė performansus Zalcburgo eksperimentinėje šokioAtlikėjai:

Choreografas, šokėjas: Joy Alpuerto Ritter

Muzikos kompozitorius: Vincenzo Lamagna

Renginio trukmė: 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos šokio informacijos centras, VšĮ

Daugiau informacijos: Naujasis Baltijos šokis Lietuvos šokio informacijos centras.

Draudžiama įsinešti: Renginiui trukdančius daiktus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas
  • Rugsėjo 26 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 15 val. 55 min.
5,00 € 10,00 €
Pirkti
Graikas Zorba

Graikas Zorba

  • Klaipėda, ŽVEJŲ RŪMAI, Klaipėdos m. kultūros centras, Taikos pr. 70
  • Rugsėjo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 18 val. 31 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje