Naujasis Baltijos šokis'20: Karžygė (Liuksemburgas)

Naujasis Baltijos šokis'20: Karžygė (Liuksemburgas)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mielas festivalio žiūrove,

Dėl šiuo metu susiklosčiusios situacijos Lietuvoje ir pasaulyje atšaukiama daugybė renginių, tačiau tarptautinio šiuolaikinio šokio festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ komanda Jums turi gerą žinią – festivalis įvyks! Tik ne gegužę, kaip įprasta, o rudens pabaigoje. Žinoma, jei situacija šalyje ir pasaulyje grįš į savas vėžias

Festivalio renginiai Vilniuje planuojami š.m. lapkričio 27 d. – gruodžio 12 d.

„Programą sieksime išlaikyti tokio pat kalibro, kokią ją rengėme nuo pradžių. Visiems žiūrovams linkiu likti kantriems, žingeidiems ir, aišku, sveikiems! Saugokite įsigytus bilietus, kai tik atsiras tokia galimybė, informuosime jus apie bilietų perkėlimą, pakeitimą ar grąžinimą visomis įmanomomis priemonėmis, tiek Jūsų el. paštu, tiek Festivalio FB paskyroje ir tinklapyje newbalticdance.lt. Jūsų palaikymas mums yra labai svarbus, nes tikriausiai visi žinote, kad tai, ką darome, darome dėl jūsų, – festivalio vadovė G. Masteikaitė.

Anne-Mareike Hess (Liuksemburgas)

Choreografija ir šokis: Anne-Mareike Hess

Garso dizainas: Marc Lohr

Kostiumai: Mélanie Planchard

Šviesos dizainas: Brice Durand

Dramaturgija: Thomas Schaupp

Meninės konsultacijos: Rosalind Goldberg

Balso trenerė: Joséphine Evrard

Produkcija: „utopic productions“

Koprodukcija: Centre Culturel de Rencontre Abbaye de Neumünster, Weld, Skogen

Parama: Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois - TROIS C-L, Ministère de la Culture Luxembourg, Fonds culturel national Luxembourg, Fondation Indépendance, The Swedish Arts Grants Committee

Rezidencijos: Dancehouse Melbourne (AUS), Skogen (SE), O espaço do Tempo Montemor-O-Novo (PT)

Rėmėjai: the Grand Luxe network 2017/2018/2019

Mano priešas – mano baimė

Ji užgniaužia man kvapą

Todėl šaukiu kovoti pasitelkus meilę, atveriant savo širdį

Todėl šaukiu tave į kovą pasitelkus meilę, atveriant tavo širdį

Suviliota tikėjimo, kad nuožmus stipruolis yra būtent tai, ko mums reikia žygdarbiams atlikti ir pasauliui išgelbėti, choreografė Anne-Mareike Hess, mus pasiima į kelionę, į kurią ji leidžiasi viena, ir kurios metu tampama karžygiais. Iškreiptoje ir tuo pačiu metu švelnioje garsinėje erdvėje, iškyla didžiai poetiškas žmogaus trapumo ir vidinės nedarnos vaizdas. Šokantis kūnas, įstrigęs nuolatinėje kovoje su savo emocijomis.

Po „Synchronization in process“ (2016) ir „Give me a reason to feel“ (2017), Karžygė“ – tai trečioji besitęsiančios „emocionalaus kūno“ studijos dalis.

„Karžygė“ naujausiasis choreografės Anne-Mareike Hess kūrinys – tai išskirtinis pasipriešinimo veiksmas, atskleidžiamas per jos kūno metamorfozę.“ (Marie-Laure Rolland, „La Glaneuse“, 2018.12.10)

„Kovai pasibaigus, lieka tarp šokėjo ir auditorijos užsimezgęs intymus ryšys. Pradžioje buvusi asmenine, kova tampa bendra.“ (Christine Mandy, „vom“, 2018.12.10)Atlikėjai:

Choreografija ir šokis: Anne-Mareike Hess

Renginio trukmė: 40 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos šokio informacijos centras, VšĮ

Daugiau informacijos: Naujasis Baltijos šokis Lietuvos šokio informacijos centras.

Draudžiama įsinešti: Renginiui trukdančius daiktus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas
  • Rugsėjo 26 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 16 val. 19 min.
5,00 € 10,00 €
Pirkti
Graikas Zorba

Graikas Zorba

  • Klaipėda, ŽVEJŲ RŪMAI, Klaipėdos m. kultūros centras, Taikos pr. 70
  • Rugsėjo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 18 val. 55 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje