Naujasis Baltijos šokis'20: Šalia (Vokietija/Vengrija)

Naujasis Baltijos šokis'20: Šalia (Vokietija/Vengrija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mielas festivalio žiūrove,

Dėl šiuo metu susiklosčiusios situacijos Lietuvoje ir pasaulyje atšaukiama daugybė renginių, tačiau tarptautinio šiuolaikinio šokio festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ komanda Jums turi gerą žinią – festivalis įvyks! Tik ne gegužę, kaip įprasta, o rudens pabaigoje. Žinoma, jei situacija šalyje ir pasaulyje grįš į savas vėžias

Festivalio renginiai Vilniuje planuojami š.m. lapkričio 27 d. – gruodžio 12 d.

„Programą sieksime išlaikyti tokio pat kalibro, kokią ją rengėme nuo pradžių. Visiems žiūrovams linkiu likti kantriems, žingeidiems ir, aišku, sveikiems! Saugokite įsigytus bilietus, kai tik atsiras tokia galimybė, informuosime jus apie bilietų perkėlimą, pakeitimą ar grąžinimą visomis įmanomomis priemonėmis, tiek Jūsų el. paštu, tiek Festivalio FB paskyroje ir tinklapyje newbalticdance.lt. Jūsų palaikymas mums yra labai svarbus, nes tikriausiai visi žinote, kad tai, ką darome, darome dėl jūsų, – festivalio vadovė G. Masteikaitė.

Adrienn Hód / „Hodworks“ / „Unusual Symptoms“ (Vokietija / Vengrija)

Autoriai: Aaron Samuel Davis, Gabrio Gabrielli, Nóra Horváth, Alexandra Llorens, Csaba Molnár, Nora Ronge, Andor Rusu, Jessica Simet, Young-Won Song, Antonio Stella

Choreografija: Adrienn Hód

Meninė kolaboracija: Csaba Molnár

Kostiumai ir scenografija: Anna Lena Grote

Šviesų dizainas: Tim Schulten

Muzika: Ábris Gryllus

Dramaturgija: Gregor Runge

Pagalba: Andy Zondag

Meninės konsultacijos: Ármin Szabó-Székely

Produkcijos vadyba: Alexandra Morales, Ágnes Básthy

Prodiuseris: Brėmeno teatras, „OFF Foundation“

Rėmėjai: Goethe's institutas (tarptautinis koprodukcijos fondas), Conrado Nabero fondas ir „Workshop Foundation“

Koprodiuseriai: Trafó šiuolaikinių menų namai, Budapeštas

Trukmė: 90 minučių

Premjera: 2019 m.

„Šalia“ – tai 90 minučių meno kūrinys. Didesnis, įspūdingesnis ir dar realistiškesnis, nei galėtum tikėtis pamatyti eksponuojamą bet kokiame muziejuje. Tai kažkas, kas reikalauja detalios analizės, ir kas reikliam žvilgsniui atsiveria po truputį, o galiausiai visiškai apstulbina savo žiūrovą. Bet tai geras dalykas. [...] Ateik ir patirk tai šį vakarą! Įsitrauk! Ir, jei ratukai tavo galvoje nepradeda suktis greičiau, parsinešk namo tai, ką pamatei. Pagalvok apie tai. Nueik miegoti su ta mintimi. Pakalbėk apie tai. Pakeisk ką nors savo gyvenime!“ („Bremen Zwei“)

Adrienn Hód yra vienas svarbiausių balsų Vengrijos šiuolaikinio šokio scenoje. Savo darbuose ji ieško naujų šokio formų ir būdų, kaip pritaikyti dramaturgijos principus. Neretai ji tai daro žaisminga ir dažnai provokuojančia maniera. Šokio spektaklis „Šalia“ yra pirmas bendras A. Hód trupės „Hodworks“ ir Brėmene įsikūrusios šokio trupės „Unusual Symptoms“ darbas.

Jame dešimt šokėjų atskleidžia suktą ir negailestingą požiūrį į politines ir socialines situacijas. Jų kūnai juda, savo forma išreikšdami tai, apie ką kalbama spektaklyje. Sklidini tamsaus humoro, ekstazės kupina šokiu kalba jie, nesileisdami į jokius kompromisus, atskleidžia mums šiuolaikinį amžių. Pasitelkę empatiškus gestus ir nevienaprasmiškai žaisdami su tabu bei konvencijomis, asmenine istorija ir socialiniu diskursu jie kvestionuoja auditorijos įsitikinimų ribas, jų stereotipus, pozicijas, perdėlioja jų santykius.

„Unusual Symptoms“ – šiuolaikinio šokio trupė, įkurta prancūzų ir alžyriečių kilmės fotografo Samiro Akikos, dabar vadovaujama ilgamečių kūrybinių partnerių Alexandros Morales ir Gregoro Runge'o. Savo veiklą pradėję kaip laisvai samdoma trupė 2009 m. su S. Akikos darbais jie leidosi į gastroles po užsienį, realizavo įvairius projektus ir dirbtuves visame pasaulyje. Ilgus metus palaikė ryšį su Goethe's institutu ir sukaupė daugybę patirties bendradarbiaudami su įvairiais daugiadiscipliniais ir tarpkultūriniais projektais, profesionaliomis grupėmis bei mėgėjais ir jaunaisiais aktoriais.Atlikėjai:

Autoriai:

Aaron Samuel Davis

Gabrio Gabrielli

Nóra Horváth

Alexandra Llorens

Csaba Molnár

Nora Ronge

Andor Rusu

Jessica Simet

Young-Won Song

Antonio Stella

Choreografija:

Adrienn Hód

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos šokio informacijos centras, VšĮ

Daugiau informacijos: Naujasis Baltijos šokis Lietuvos šokio informacijos centras.

Draudžiama įsinešti: Renginiui trukdančius daiktus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas
  • Rugsėjo 26 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 15 val. 52 min.
5,00 € 10,00 €
Pirkti
Graikas Zorba

Graikas Zorba

  • Klaipėda, ŽVEJŲ RŪMAI, Klaipėdos m. kultūros centras, Taikos pr. 70
  • Rugsėjo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 18 val. 28 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje