NEPAKLUSNUMO LIEPSNOS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

NEPAKLUSNUMO LIEPSNOS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Romo Kalantos metams paminėti

NEPAKLUSNUMO LIEPSNOS

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO

Lina Krėpštaitė  (fortepijonas)

Indrė Andruškevičiūtė  (smuikas)

Asta Krištaponienė (violončelė)

GIEDRIUS PRUNSKUS (baritonas)

Programoje:

Vítězslav Novák, Valentin Silvestrov, Maurice Ravel, Anatolijus Šenderovas, Giedrius Alkauskas

 

Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida bilietams. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos. Prie įėjimo į renginį kartu su bilietu bus prašoma pateikti nuolaidą patvirtinantį atitinkamą dokumentą – galiojantį pensininko, neįgaliojo, studento, moksleivio pažymėjimą ar kitą dokumentą su nuotrauka ir nurodyta gimimo data. Renginio dieną nuolaidos netaikomos. Bilietų kiekis ribotas.

Romo Kalantos metams paminėti skirtą programą „Nepaklusnumo liepsnos“ klausytojams pristatys kas kartą naujomis idėjomis publiką pradžiuginantis Kauno fortepijoninis trio ir baritonas Giedrius Prunskus. Šios programos idėja grįsta neeilinių asmenybių, dėl bendražmogiškų siekių bei vertybių pasiryžusių žengti lemtingą žingsnį, inspiracijomis. Muzikų pasirinktoje spalvingoje programoje į 1972-ųjų metų gegužės mėnesį nukels tų dienų įvykių liudininko, kompozitoriaus Vidmanto Bartulio dienoraščio fragmentai, skambės čekų modernisto, XX a. pradžioje kūrusio Vítězslavo Nováko, ukrainiečių postmodernisto Valentino Silvestrovo, impresionizmo meistro Maurice‘o Ravelio, tradicines formas laužyti nevengusio Anatolijaus Šenderovo ir universalaus mokslininko bei menininko Giedriaus Alkausko kūriniai.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: Įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje