NETIKĖTUMAS SLEPIASI. Pagal Algirdo Juliaus Greimo tekstus

NETIKĖTUMAS SLEPIASI. Pagal Algirdo Juliaus Greimo tekstus

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KŪRĖJAI

Tekstus atrinko, sukomponavo ir skaito aktorė — Dominique FROT

Lietuviškus subtitrus įrašė — Akvilė MELKŪNAITĖ

Bergždi mėginimai sutramdyti kasdienybę arba nuo jos pabėgti: išsprūstančio netikėtumo ieškojimas. O vis dėlto vadinamosios estetinės vertybės – švarios, vienintelės, atmesdamos bet kokį negatyvumą, galinčios traukti mus aukštyn. Netobulumas pasirodo tada kaip tramplinas, sviedžiantis mus iš nereikšmiškumo prasmės link.

Ir galop viską sudėjus: ar tas dūmų šydas gali bent kiek praplyšti ir prasiskleisti – nesvarbu – į gyvenimą ar į mirtį?

Algirdas Julius Greimas   

Aktorė Dominique Frot vaidina Paryžiaus Nantero ir Miesto teatre, filmuojasi kine ir televizijos serialuose, dėsto Paryžiaus nacionalinėje konservatorijoje. Trejetą metų  Berlyne ji vaidino vokiečių režisierių spektakliuose (tarp jų Thomas’o  Ostermeierio režisuotame Goethes „Fauste“), yra dirbusi su tokiais garsiais režisieriais kaip Peteriu Brooku, Claude'u Régy, Lucu Bondy ir kt.

Savo spektakliams aktorė pasitelkia įvairius rašytojų gyvenimo dokumentus (spektaklyje, kuris buvo sukurtas San Franciske, pasinaudota Ingeborg Bachmann susirašinėjimu su Pauliu Celanu) arba atkuria primirštas praeities istorijas (pjesėje apie vienintelę moterį, dalyvausią legendiniame Napoleono armijos plausto „Medūza“ plaukime).

Laukdama susitikimo su Vilniaus žiūrovais  Dominique Frot rašė: „Mane sujaudino pasiūlymas pratęsti tai, ką atradau susipažinusi su Greimo nueitu keliu ir gestais. Ir  galimybė tai padaryti Vilniuje. Vilnius – skambus žodis. Man sakė, kad  jo aidas girdėti mieste!“.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos nacionalinis dramos teatras.

Daugiau informacijos: www.teatras.lt

Draudžiama įsinešti: Maisto produktų, gėrimų, filmavimo ir fotografavimo kamerų.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje