NORVEGIJOS FIORDUOSE – PASAULIO MUZIKA

NORVEGIJOS FIORDUOSE – PASAULIO MUZIKA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

CHRISTOFFER TUN ANDERSEN (smuikas, Norvegija)

MARINA KAN SELVIK (fortepijonas, Norvegija)

Programoje:

Ludwig van Beethoven – Sonata smuikui ir fortepijonui Nr. 9 („Kreicerio“), A-dur, op. 47

Edvard Grieg – Sonata smuikui ir fortepijonui Nr. 2, G-dur, op. 13

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis – Preliudai fortepijonui solo

Karol Szymanowski – „Noktiurnas ir tarantela“, op. 28

Svečių iš Norvegijos – smuikininko Ch. T. Anderseno bei pianistės M. Kan Selvik parengta programa leis mėgautis didingais kamerinės muzikos žanro kūriniais. Pirmasis jų – legendinė L. van Beethoveno sonata smuikui ir fortepijonui Nr. 9, geriau žinoma kaip Kreutzerio sonata. Šis kūrinys stebina techniniu sudėtingumu, neįprasta trukme ir emocine skale. Kitas didingas šio vakaro kūrinys – E. Griego sonata smuikui ir fortepijonui Nr. 2. Kompozitoriaus amžininkai šią sonatą vadino „dovana pasauliui žmogaus, kuris virpėjo nakties rūke“, o atliepdami į tragišką kūrinio charakterį ją apibūdino kaip itin norvegišką, nes „Norvegija be tragedijos – ne Norvegija“. Greta šių didelės apimties opusų klausytojai galės mėgautis M. K. Čiurlionio preliudais, o vakaro programą vainikuos lenkų kompozitoriaus Karolio Szymanowskio „Noktiurnas ir tarantela“ op. 28. Ši smuikui ir fortepijonui skirta pjesė, vienijanti du skirtingus charakterius alsuoja Viduržemio jūros regiono dvasia ir impresionizmo spalvomis.

Apie jauno norvegų smuikininko Ch. T. Anderseno talentą geriausiai liudija prieš ketverius metus laimėta antroji vieta prestižiniame Piotro Čaikovskio vardo konkurse. Jo scenos partneriai – Bergeno filharmonijos, Maskvos kamerinis, Minsko valstybinis kamerinis, Berlyno simfoninis, Norvegijos radijo ir kiti orkestrai. Smuikininkas groja italų meistro Giovanni Battista Guadagnini 1753 m. Milane pagamintu instrumentu.

Maskvoje gimusi bei šiuo metu Osle gyvenanti pianistė M. Kan Selvik yra tapusi daugelio konkursų laureate, pianistė koncertavo su Sankt Peterburgo valstybiniu simfoniniu, Bergeno filharmonijos, Trondheimo simfoniniu, Armėnijos valstybiniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu ir kitais orkestrais, o jos rečitaliai skambėjo daugelyje Europos šalių bei JAV. Norvegijos radijo simfoninis orkestras ją nuolatos kviečia groti Naujųjų metų koncertuose, o visai neseniai atlikėja surengė specialų pasirodymą Norvegijos karalienei Sonjai.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
7 d. 1 val. 26 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
8 d. 1 val. 26 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje