NUO ROMANTIZMO IKI ŠIŲ DIENŲ // Baleto gala koncertas

NUO ROMANTIZMO IKI ŠIŲ DIENŲ // Baleto gala koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

XIX a. baleto mene įsitvirtino romantizmas, paversdamas šį šokio žanrą savotišku gamtos stebuklu, o žiūrovą - romantiku. Romantinę choreografiją, pozų eleganciją, šokio lengvumą ir svarbiausia - lėtą tempą, leidžiantį pasvajoti ir atsiduoti kūrybinei vaizduotei, kviečiame patirti Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos baleto skyriaus mokinių pasirodyme gegužės 18 d. 18.30 val. Visagine.

Baleto gala koncerte matysite gražiausias choreografines kompozicijas ir variacijas iš klasikinių baletų, kurie jau šimtmečius žavi žiūrovus. Tai „Žizel“, „Miegančioji gražuolė“, „Don Kichotas“, „Paquita“, „Korsaras“, „Bajaderė“… Svarbus koncerto akcentas - šiuolaikinio šokio kompozicijos ir mokinių kūrybos darbai, sukursiantys kontrastą tarp klasikinio romantinio baleto ir šių dienų.

Koncerte dalyvaus 6-12 kl. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos baleto skyriaus mokiniai, taip pat tarptautinių konkursų laureatai: Nora Straukaitė, Adelija Kondrataitė, Akvilė Šulcaitė, Eva Bugakova.

Ukrainos piliečiams koncertas nemokamas, tačiau būtina išankstinė vietų rezervacija el. paštu: komunikacija@visaginokultura.lt

 Atlikėjai:

Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Visagino kultūros centras

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje