Nuotykiai lipant uolomis

Nuotykiai lipant uolomis

Pasirodymai:

Galioja


6

mėn.

Nuotykiai lipant uolomis

Vilnius, BONOBO climbing laipiojimo centras. Savanorių pr. 180

nuo 6,00 €

Ar jau teko lipti uolomis ir siekti kalnų viršūnių? Dabar tai kartu su bičiuliais, bendradarbiais ar šeima gali išbandyti BONOBOclimbing laipiojimo uolomis centre.

Vilniuje įsikūręs laipiojimo centras kviečia visus, mėgstančius aktyvų laisvalaikį bei nuotykius. Lankytojams siūloma įveikti įvairaus sudėtingumo bei aukščio trasas, išbandyti jėgas lipant sudėtingesnėmis kliūtimis, o drąsą pasitikrinti lipant aukščiausią sieną.

Tai puiki pramoga tinkama tiek vaikams, tiek ir suaugusiems, o norintiems siekti aukštesnių rezultatų ar pakeisti įprastą sportą – tai ir išskirtinė sporto priemonė, lavinanti daugumą raumenų grupių, striprinanti kūną bei ištvermę, gerinanti koordinaciją ir lygsvarą.

Neabejok, pradėti visuomet padės patyręs BONOBO laipiojimo centro personalas!Apranga
Rekomenduojama patogi ir judesių nevaržanti apranga. Atvykus duodama speciali laipiojimo avalynė.

 

Dalyvių amžius
Jaunesnius nei 16m. asmenis privalo lydėti tėvai ar globėjai.

 

Kuponas galioja
6 mėn.

 

Kuponas skirtas
1-2 asm.

 

Trukmė
2 val.

 

Vieta
BONOBO climbing laipiojimo centras. Savanorių pr. 180, Vilnius

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: LIPA LT, UAB

Daugiau informacijos: www.bonobo.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje