(Atšauktas) OLEGG VYNNYK „BEPROTIŠKA MEILĖ“

(Atšauktas) OLEGG VYNNYK „BEPROTIŠKA MEILĖ“

Pasirodymai:

10-28

penktadienis


19:00

(Atšauktas) OLEGG VYNNYK „BEPROTIŠKA MEILĖ“ Nukeltas iš 2021 m. spalio 27 d. į 2022 m.

Vilnius, Avia Solutions Group arena, COZY erdvė

Atšauktas

Apgailestaujame, niekaip nesibaigiant karui Ukrainoje, Olegg Vynnyk Europinis turas „Beprotiška meilė“ ATŠAUKIAMAS, tame tarpe  ir Vilniuje Renginys  2022 10 28 ATŠAUKIAMAS, todėl kad beveik visi Olegg Vynnyk komandos žmonės tarnauja Ukrainos karinėse pajėgose.

   Tikimės,kad karas Ukrainoje greitai pasibaigs ir Olegg Vynnyk su komanda atvyks ir į Klaipėdą ir į Vilnių.

Bilietus galite grąžinti iki birželio 15 d. kasose,kuriose juos pirkote. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti savo paskyroje  www.tiketa.lt

---

LT: Olegg Vynnyk Europinis turas "Beprotiška meilė", kuris turėjo įvykti 2020 m. spalio 28 d. (vėliau 2021 m. spalio 27 d.)  o dabar   2022 m. spalio 28 d. PERKELIAMAS IŠ AVIA SOLUTIONS GROUP ARENOS Į COMPENSĄ KONCERTŲ SALĘ IR VISI BILIETAI LIEKA GALIOTI IR AUTOMATIŠKAI BUS PERKELTI Į COMPENSOS KONCERTŲ SALĘ ATATINKAMAI Į VIETAS ĮSIGYTAS PAGAL TAS PAČIAS KAINAS. BILIETŲ KEISTI NEREIKIA.

RU: Мероприятие Европейский тур Олега Винника "Безумная любовь" которое было запланировано  28.10.2020 (потом 27.10.2021)теперь  28.10.2022 года,переноситься из Аvia Solutions Group арены в концертный зал Compensa и все билеты действительные и автоматически будет перенесены в концертный зал Compensa относительно на места по ценами по которыми покупали . Билетов менять ненадо.

EN:  The event European tour of Olegg Vynnyk "Crazy Love" which was planned  10/28/2020 (after that  10/27/2021) SHIPPED to autumn 10/28/2022  transferred from Avia Solutions Group arena to the Compensa Concert Hall and all tickets will remain valid and will be  automatically transferred to the Compensa Concert Hall according to the locations purchased at the prices.

All tickets are valid , there is no need to exchange tickets!

 

OLEGG VYNNYK SU NAUJA PROGRAMA “BEPROTIŠKA MEILĖ“ GYVO GARSO KONCERTE VILNIUJE

2022 m. spalio 28 d. į Vilnių, „Avia Solutions Group“ arenos COZY erdvę vėl grįžta populiariausias Ukrainos dainininkas, dainų autorius ir kompozitorius Olegg Vynnyk su nauja programa „Beprotiška meilė“ („Bezumnaja liubov“) Šis dainininkas surengia net du šimtus koncertų per metus, yra išleidęs šešis autorinius albumus, o stadionai nesutalpina visų norinčių jį pamatyti ir išgirsti. Per keletą solinės karjeros metų OLEGG VYNNYK tapo labai žinomas, o tokio staigaus šuolio šou biznis seniai nėra matęs. Europa jau dešimt metų ploja šiam talentui, o įvairios premijos ir daug apdovanojimų nuvedė atlikėją į populiarumo viršūnę. Žinomiausios jo dainos „Nino“, „Vovchytsia“, Vozmy menya v svoj plen“, „Scastje“, „Zdrastvui nevesta“ užkariavo milijonus klausytojų širdžių. Šiuos ir naujus hitus išgirs klausytojai naujojoje programoje „Beprotiška meilė“ Šis moterų mėgstamas dainininkas yra vienas populiariausių Ukrainos atlikėjų, klausytojų išrinktas 2017 ir 2018 metais. Jis gavo apdovanojimą „Viva! Patys gražiausieji“ gražiausio vyro metų nominacijoje. Olegas Vynnykas yra X FAKTORIUS 8 UKRAINE , X FAKTORIUS 9 UKRAINE komisijos narys. Atlikėjas,kurį šiandien teisėtai vadina Nr. 1 Ukrainoje, 2019 m. lapkričio mėn. 21 d. surengė pasaulinio lygio grandiozinį šou su aukštų technologijų šviesos ir garso įranga bei sceniniu dizainu Kijevo sporto rūmuose.

Dainininkas, dainų autorius ir kompozitorius gerai žinomas Europoje: Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje kaip talentingas pagrindinių rolių atlikėjas daugelyje populiarių miuziklų, koncertuojantis specialiu pseudonimu OLEGG. Dirbdamas su žymiu pedagogu iš Amerikos Džonu Lemanu, artistas atskleidė savo talentą ir gavo pagrindines roles miuzikluose „Bučiuok mane, Ket“, „Elizabet“ bei kituose.

Šiandien bilietus į dainininko koncertą išperka labai greitai, o klipai surenka dešimtis milijonų peržiūrų Youtube kanale.

Dviejų valandų trukmės koncerte Vilniuje atlikėjas pristatys naujausią savo programą „Beprotiška meilė“.

Bilietus į Olegg Vynnyk koncertą galite įsigyti visose „TIKETA“ platinimo vietose ir internetu: www.tiketa.lt.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 5 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: MOKYMŲ EKSPERTAI, UAB

Daugiau informacijos: www.mokymuekspertai.lt Tel.: +37061518171.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų,ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje