OLOS: Waterflower, Sovijus

OLOS: Waterflower, Sovijus

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Birželio 27 d., trečiadienį 20 val. Kauno menininkų namuose (V. Putvinksio g. 56) aktualio šiuolaikinės muzikos ciklo OLOS koncertas vyks vidiniame KMN kieme. Kviečiame toliau tyrinėti plačią ir nenuspėjamą šiuolaikinės eksperimentinės muzikos geologiją.

Apie atlikėjus

„Waterflower“ - tai latvių menininkės Sabine Moore audiovizualinis performatyvus projektas, primenantis mokslinės fantastikos vertą kelionę laiku. Menininkės sceninis įvaizdis yra įkvėptas 19 a. pabaigos Art Nouveau iliustracijų (Mucha, Beardsley), tuo tarpu

muzikinio įkvėpimo projektas semiasi iš electronica, experimental pop ir ambient muzikinių žanrų. Jame galima išgirsti žaislų čirškesį, bėgantį vandenį, stiklo karoliukus, sodininkavimo įrankius, šalia kurių prisiglaudžia sintezatoriai, orkestrinės muzikos garsai –

smuikas, vaiduokliškas pianinas ir kone angeliškas vokalas.

Sabine Moore taip pat veikia performatyviųjų menų sferoje (pvz. „Sound Drawing“ performanse, naudodama 2 m ilgio pieštuką ir popierių kaip sintezatorių), taip pat ir „electroclash“ grupėje MMMM (LV), doom folk / ambient grupėje „Lost Harbours“ (UK/LV) bei anksčiau veikė avangardo grupėje Vairāk Kauna Nav (LV/DE). Nuo projekto „Waterflower“ (pradžioje projekto pavadinimas buvo „Kroffork“), menininkė yra koncertavusi Baltijos šalyse, Skandinavijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Serbijoje,

Ispanijoje, Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje, taip pat „Positivus“ festivalyje (LV), „Ladyfest Tallinn“ (EE), „Tenderete“ (SP), „Eskusplosion“ (FI) ir „Leigh Folk Festival“ (UK).

„Sovijus" - eksperimentinės elektroninės ambient muzikos projektas, pasižymintis unikaliais, plačias garsines erdves atveriančiais garsovaizdžiais. Kaune kuriančios grupės pavadinimas kildinamas iš senos legendos. Lietuvių mitologijoje Sovijus įvardijamas kaip mirusiųjų sielų vedlys bei kremavimo tradicijos steigėjas. „Sovijaus" muzikinį projektą 1994 metais pradėjo Ramūnas Peršonis, tuomet ėmęsis pirmųjų eksperimentų elektroninės muzikos srityje. Šiuo metu projektą sudaro Ramūno Peršonio (elektronika) ir Mindaugo

Suchocko (fleitos, vokalas) duetas. Jų kuriamoje muzikoje sėkmingai persipina eksperimentinė, etninė, ambient bei noise stilių muzika. Gyvų pasirodymu metu kuriamose istorijose skleidžiasi atmosferiškų, ritmiškų, svajingų, drauge bauginančių garsų peizažai.

Bilieto kaina 3 Eur . Bilietus 1 val. prieš renginį galima įsigyti Kauno menininkų namuose, o taip pat visose TIKETA kasose.

Atlikėjai:

Sovijus

Waterflower

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno menininkų namai.

Daugiau informacijos: Plačiau

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

  • Klaipėda, ŠVYTURIO ARENA
  • Gruodžio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 17 val. 50 min.
22,80 € 38,00 €
Pirkti
GameOn Lan Party Šeštadienis

GameOn Lan Party Šeštadienis

  • Vilnius, Siemens arena
  • Rugpjūčio 24 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 48 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 9 val. 37 min.
12,90 € 21,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje