ONLINE: OKT | Vilniaus miesto teatras:  „Ugnies veidas“  (rež. Oskaras Koršunovas)

ONLINE: OKT | Vilniaus miesto teatras: „Ugnies veidas“ (rež. Oskaras Koršunovas)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Senas spektaklio vaizdo įrašas, dėl to video kokybė yra prastesnė.  Nuotraukų galerijoje galite pamatyti keletą stop kadrų pavyzdžių ir įsitikinti, ar jus tenkins vaizdo įrašo kokybė.

INSTRUKCIJA žiūrovams:

Bilietą galite įsigyti iki vasario 14 d. imtinai. Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Aktyvavus bilietą turėsite 48 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite. Vaizdo įrašas bus pasiekiamas nuo vasario 5 d., 19:00 val. iki vasario 16 d. 23:59. 

Marius von Mayenburg
UGNIES VEIDAS
Oskaras Koršunovas

Scenografija
Jūratė Paulėkaitė
Muzika
Gintaras Sodeika
Vaidina
KURTAS - Gytis Ivanauskas
MOTINA - Dalia Brenciūtė
OLGA - Rasa Samuolytė
PAULIS - Dainius Gavenonis

TĖVAS - Arvydas Dapšys

„Ugnies veidas“ – spektaklio pavadinimą — galima suprasti pažodžiui arba beveik pažodžiui. Kadangi viskas šioje jauno vokiečių dramaturgo Mariaus von Mayenburgo pjesėje dega: tėvas, mama ir sūnus.

Klasikinis kartų nesusišnekėjimas čia įkaitinamas iki degimo. Jis čia tampa tragedija. Klasikine. Vietos vienybė: šeima. Laiko: lytinis brendimas. Veiksmo: natūralios tvarkos — surūgusios it šiek tiek perkaitintas pienas, griovimas. Negražu, bet neišvengiama.

Penki personažai: nevykę tėvai, sūnus ir dukra, siejami kraujomaišos, ir dukros draugužis — „normalus“, pavydus, tinkamas reprodukcijai. Mayenburgas įkaitina visa tai iki sprogimo. Dvi siaubingos valandos didžio teatro. 31 metų lietuvių režisierius Oskaras Koršunovas sako, kad jam svarbiausias kartų konfliktas. „Kiekvienam savas skausmas“.

Vartotojiškos visuomenės daiktais užgriozdintoje scenoje aktoriai vaidina šeimos gyvenimą. Tiesiai, aiškiai, be patoso. Lyg tai būtų apie mus, ar dar blogiau. Ypač vaikinas ir mergina. Pragariška, kraujomaišiška porelė, išreiškianti normalumą nenormalume, geismą mirties instinktui ir gyvenimo griovimui. Ji, Rasa Samuolytė, 26-erių metų, atrodanti kaip 15-kos, su žudančiu sijonėliu. Jis, Gytis Ivanauskas, 21-erių, atrodantis kaip 13-metis, nervingu veidu. Du puikūs aktoriai, meistriškai vedami Koršunovo, duoda ypatingo teatrinioaiškiaregiškumo pamoką. Į mus alsuoja ugnis. Tiesiai į veidą.“
Premjera
2000 April 27Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Oskaro Koršunovo teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gegužės 6 d. 18:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
14 d. 15 val. 39 min.
7,20 € 12,00 €
Pirkti
PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: JŪRINĖS ŠVIESOS / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas
  • Gegužės 8 d. 18:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
16 d. 10 val. 27 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje