ONLINE: Swing Out Show

ONLINE: Swing Out Show

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Vaizdo įrašas bus pasiekiamas iki gruodžio 31 d. imtinai, tad renginio bilietą galėsite aktyvuoti bet kuriuo jums patogiu metu. Aktyvavus bilietą turėsite 48 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite. Ant bilieto esantis transliacijos pabaigos laikas nurodo iki kada vaizdo įrašas yra pasiekiamas TIKETA sistemoje. 

Pasaulinį pripažinimą pelniusi atlikėja Gunhild Carling kartu su Kauno bigbendu prieš 2 metus kaip uraganas prasisuko trejuose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Publika aikčiojo ne tik nuo muzikinio aljanso, bet ir nuo įspūdingo šou. Po laikino kalbos praradimo pirmasis publikos ištartas žodis buvo „WOW“! Šiandieną turite progą sugrįžti į vieną iš šių  „WOW“ koncertų, „susprogdinusių“ VDU didžiąją salę, į kurį bilietai buvo iššluoti dar gerokai iki koncerto dienos, tie kuriems nepavyko patekti ir tie, kurie jau tai patyrė. 


Gunhild Carling – neabejotinai viena talentingiausių dabarties atlikėjų, džiazo muzikantė ir multiinstrumentalistė, per metus apkeliaujanti šimtus pasaulio salių. Ji – ekspresyvi, žaisminga, nenuspėjama, komiška, dinamiška ir iki detalių profesionali. Tokį stiprų ir neblėstantį savo portretą ji paliko koncertuodama įvairiausiuose pasaulio miestuose. 


„Swing Out Show“ – tai ne tik įsimintinas Kauno bigbendo proveržis, kurio metu klausytojai buvo vedami per šėlstančius ir romantinius svingo rimtus. Tai – Lietuvos džiazo istorijos fragmentas, džiuginantis individualiu skambesiu bei bravūra. 
Gunhild Carling (Švedija)
Kauno bigbendas (vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis)Renginio trukmė: 1 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno santaka, KĮ

Daugiau informacijos: www.kaunosantaka.lt info@kaunosantaka.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Mažeikiai, Mažeikių kultūros centras
  • Balandžio 9 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
31 d. 21 val. 11 min.
13,65 € 27,30 €
Pirkti
PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Utena, Utenos kultūros centras
  • Balandžio 18 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
33 d. 20 val. 14 min.
16,30 € 32,60 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje