ONLINE: Viskas arba nieko | Rež. Cezaris Graužinis

ONLINE: Viskas arba nieko | Rež. Cezaris Graužinis

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Vaizdo įrašas buvo filmuotas prieš keletą metų, dėl to vaizdo įrašo kokybė yra ne HD. Nuotraukų galerijoje galite pamatyti keletą stop kadrų pavyzdžių ir įsitikinti, ar jus tenkins vaizdo įrašo kokybė.

INSTRUKCIJA žiūrovams:

Bilietą galite įsigyti iki balandžio 5 d. imtinai. Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Aktyvavus bilietą turėsite 24 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite. Vaizdo įrašas bus pasiekiamas nuo balandžio 1 d., 19:00 val. iki balandžio 6 d. 23:59 val. 

Liūdna komedija

Padedamas savo aktorių, režisierius ir dramaturgas Cezaris Graužinis kūrė regimą ir girdimą vidinę kelionę – psichinį procesą, kai fantazijos pinasi su atsiminimais. Jis pasakoja šiuolaikišką pasaką – kaip paslaptį, kaip terapiją, kaip energijos pažadinimo ritualą.

Veikėjai gyvai ir žaismingai leidžiasi pasąmonės vingiais: nuo geltonai žydinčių grikių laukų bei šokių laivuose iki paprasčiausio vonios kambario. Tačiau jie netampa neapčiuopiamais simboliais, o yra atpažįstami ir artimi kaip atvaizdas veidrodyje. Jie ieško užtarėjų ir laimės. Meilės ir neapykantos. Vienas kitam bando padėti, kol išeina iš kantrybės. Ir grįžta.

Pasak režisieriaus, spektakliu „Viskas arba nieko“ siekiama, „kad jį žiūrintis žmogus trumpam iškristų iš konteksto, kad pailsėtų nuo suvokimo inercijos. Kitaip tariant, kad jam „nuneštų stogą”. „cezario grupė“ balsuoja už teatrą, kalbantį apie žmogaus sielą, ieškančią grožio, ir siūlo pamąstyti, kaip atrodytų gyvenimas be kompromisų.

 

Premjera 2009 m. balandžio 2 d.

Trukmė 1.13 val.

 

Spektaklio įrašas su angliškais subtitraisVaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Cezario grupė, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje