Open to the World. Männerstimmen Basel & choras Bel Canto. Kartu.

Open to the World. Männerstimmen Basel & choras Bel Canto. Kartu.

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Open to the World. Männerstimmen Basel ir choras Bel Canto. Kartu.

Jaukus chorinės muzikos vakaras Vilniuje. Šveicarijos vyrų choras Männerstimmen Basel ir choras Bel Canto kartu!

Choras Bel Canto ir vienas geriausių Šveicarijos vyrų chorų Männerstimmen Basel pristato ketvirtąjį Open to the World ciklo koncertą. 2018 m. spalio 12 d., penktadienį, 19 val. jaukioje kamerinėje Kotrynos bažnyčioje Vilniuje choras Bel Canto ir vyrų choras iš Bazelio dovanos jautrų vakarą chorinės muzikos gurmanams.

Meilė muzikai, draugystė ir kokybiškas alus. Trys svarbiausi ingredientai sėkmingai talentingų žmonių bendruomenei

Plačios pusilgės kelnės, petnešos ir velvetiniai švarkai. Tokia senamadė Männerstimmen Basel choristų išvaizda – visiška priešingybė šių vaikinų jaunystei ir šiuolaikiškam atlikimo stiliui.

18–32 metų amžiaus choro dainininkai savo koncertais žavi tiek gimtosios Šveicarijos, tiek užsienio šalių klausytojus. Jie apdovanoti aukso medaliais 2014 m. Rygoje (Latvija) ir 2012 m. Sinsinatyje (JAV) vykusiose Pasaulio chorų olimpiadose, taip pat laimėjo Kornvalio (Anglija) ir Cracovia Cantans (Lenkija) tarptautinių chorų konkursų Didžiuosius prizus (Grand Prix).

Ir ant scenos ir nuo jos nulipus, Bazelio vyrų choro dainininkai žavi savo laisvumu ir energija. Bendrauti, kurti ambicingą bendruomenę jiems tiek pat svarbu, kiek repetuoti ar koncertuoti. Žinoma, tam labai padeda chorą remiantys gimtojo Bazelio miesto aludariai. Jų tiekiamo gintarinio nektaro atsargos chore niekada neišsenka.. 😊.

Dėmesys mažai žinomai ir užmirštai chorinei muzikai

Choro Männerstimmen Basel repertuare gausu skoningai atliekamų įvairių amžių bažnytinės ir pasaulietinės muzikos, taip pat liaudies dainų, šiuolaikinės ir klasikinės muzikos kūrinių. Choro meno vadovas ir dirigentas Oliver Rudin ir antrasis dirigentas David Rossel rūpestingai atrenka aukštą atlikėjų lygį atitinkančius kūrinius. Pasirengę bet kokiems iššūkiams, choristai atlieka ir mažai žinomą, užmirštą chorinę muziką.

Choro Bel Canto meilė šiuolaikinei chorinei muzikai

Choras Bel Canto ketvirtajame Open to the World koncerte pristatys šiuolaikinių kompozitorių Eric Whitacre, Morten Lauridsen, Raimonds Tiguls, Malcolm Dalglishi ir kt. kūrybą. Koncerte taip pat dalyvaus choro Bel Canto bičiuliai: styginių kvartetas, solistas Vaidas Bartušas, fortepijonu skambins choro koncertmeisterė pianistė Raminta Gocentienė, gitara – choristas Andrius Gailiūnas. Vakaro kulminacija – lietuvių kompozitoriaus Vaclovo Augustino kūrinys „Pater Noster“ (Tėvyne mūsų), kurį kartu atliks 90 chorų Bel Canto ir Männerstimmen Basel dainininkų.

Männerstimmen Basel choro meno vadovas ir dirigentas Oliver Rudin, antrasis dirigentas David Rossel. Choro Bel Canto meno vadovas ir dirigentas dr. Egidijus Kaveckas, antroji dirigentė ir chormeisterė Milda Zapolskaitė, chormeisterė ir koncertmeisterė Raminta Gocentienė, vokalo pedagogas Liudas Norvaišas. Koncerto prodiuseriai: Audrius Valatkevičius (choras Bel Canto) ir David Rossel (Männerstimmen Basel).

Choras Bel Canto pristato: Open to the World

Choro Bel Canto muzikinis projektas Open to the World – tai 5 koncertų ciklas, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečiui. Open to the World koncertuose choras Bel Canto pasirodo kartu su garsiausiais pasaulyje šiuolaikiniais kompozitoriais Eric Whitacre (JAV) ir Ola Gjeilo (JAV/Norvegija), geriausiais Švedijos chorais Svanholm Singers ir Sofia Vokalensemble, elitiniu vokaliniu ansambliu VOCES8 (JK) ir nuostabiu šveicarų choru Männerstimmen Basel.

Projekto tikslas – pristatyti Lietuvos publikai geriausius pasaulyje, kartu su jais švęsti Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-metį, būti, kurti, muzikuoti ir tobulėti kartu.

Projekto mecenatas – NEWSEC, didžiausia nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė Skandinavijos ir Baltijos šalyse; Rėmėjai – didžiausia Lietuvos statybos kompanija MITNIJA ir draudimo bendrovė SEESAM. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Projekto informaciniai partneriai – LRT televizija ir naujienų portalas DELFI, reklamos partneris – reklamos agentūra OGILVY.

Atlikėjai:

Choras Männerstimmen Basel (Šveicarija). Meno vadovas Oliver Rudin

Choras Bel Canto (Lietuva). Meno vadovas Dr. Egidijus Kaveckas

Solistas Vaidas Bartušas

Mikroorkéstra sytginių kvartetas

Raminta Gocentienė (fortepijonas)

Tomas Byčkovas (hang)

Andrius Gailiūnas (gitara)

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 40 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Choras Bel Canto.

Daugiau informacijos: http://chorasbelcanto.lt/ choras@chorasbelcanto.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

GameOn Lan Party Šeštadienis

GameOn Lan Party Šeštadienis

  • Vilnius, Siemens arena
  • Rugpjūčio 24 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 48 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 23 val. 29 min.
12,90 € 21,50 €
Pirkti
KARŠTAS PASIŪLYMAS! Net 2 klasikinės, A4 formato, 32 psl. fotoknygos iš Colorland.com

KARŠTAS PASIŪLYMAS! Net 2 klasikinės, A4 formato, 32 psl. fotoknygos iš Colorland.com

  • www.colorland.com
  • -
  • Trukmė: -
Iki pasiūlymo pabaigos:
4 d. 1 val. 38 min.
19,00 € 68,02 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje