Orkestro gimtadienio koncertas

Orkestro gimtadienio koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Solistas

KASPARAS UINSKAS (fortepijonas)

Dirigentas

MODESTAS PITRĖNAS

Programa:

Piotr Čaikovskij (1840–1893) – Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 1, b-moll, op. 23

Alexander Borodin (1833–1887) – Simfonija Nr. 2, h-moll

Mikhail Glinka (1804–1857) – Operos „Ruslanas ir Liudmila“ uvertiūra

Praėjus gražiausioms metų šventėms, Kauno miesto simfoninis orkestras visus kviečia į dar vieną šventinį vakarą. Pirmąjį Naujųjų metų vasario penktadienį orkestras minės jau 12-ąjį savo gimtadienį.

Koncerto solistas Kasparas Uinskas groti fortepijonu pradėjo būdamas šešerių savo gimtajame mieste, Druskininkuose. Aukštosios mokyklos studijas pradėjo Varšuvos Frederico Chopino muzikos akademijoje, o 2001 m. – pasaulinio garso menų mokykloje The Juilliard School New Yorke (JAV). Šiuo metu Kasparas Uinskas tęsia magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Jis kaip solistas aktyviai koncertuoja Lietuvoje: groja su orkestrais bei atlieka kamerinę muziką. Atlikėjas dažnai kviečiamas į radijo ir televizijos laidas. 2007 m. Niujorko klasikinės muzikos radijas „WQXR The Classical Music Radio of The New York Times“ Davido Dubalio vedamoje laidoje „Reflections from the Keyboard“ transliavo įrašus iš Kasparo Uinsko albumo su F. Chopino kūriniais. Muzikos recenzentai ypač pabrėžia jaunojo muzikos virtuozo Kasparo Uinsko interpretacijos unikalumą, kurią ženklina turtinga vaizduotė, išraiškos priemonių gausa, sugebėjimas laisvai ir tiksliai realizuoti sumanymą. 2008 m. Lietuvos Respublikos kultūros ministerija atlikėjui skyrė valstybinę stipendiją tarptautinei koncertinei veiklai vykdyti.

Koncerto dieną už dirigento pulto stos ne vienerius metus šio orkestro vyriausiuoju dirigentu buvęs Modestas Pitrėnas. Lietuvos muzikos akademiją jis baigė du kartus: 1997 m. chorinį dirigavimą prof. Liongino Abariaus klasėje, o 2003 m. simfoninį bei operinį dirigavimą prof. Juozo Domarko klasėje. 2002–2004 m. toje pačioje mokslo įstaigoje tęsė meno aspirantūros studijas.

Modestas Pitrėnas dalyvavo ir pelnė apdovanojimus dirigentų konkursuose: pirmąją premiją Nacionaliniame jaunųjų dirigentų konkurse (1991); specialų dirigento prizą Tarptautiniame chorų konkurse Debrecene (1992, Vengrija); antrąją premiją ir prizą už geriausią šiuolaikinės muzikos interpretaciją Tarptautiniame J. Naujalio dirigentų konkurse (1994); antrąją vietą ir specialius prizus už geriausias latvių kompozitorių interpretacijas Tarptautiniame dirigentų konkurse „Riga'97“ (Latvija). Ryškiausias Modesto Pitrėno laimėjimas – I premija ir Aukso medalis VII tarptautiniame G. Fitelbergo dirigentų konkurse Katovicuose (Lenkija). Tai – pirmas Aukso medalis, paskirtas Lietuvos dirigentui tokiame prestižiniame konkurse.

M. Pitrėnas įrašė dešimt kompaktinių plokštelių, tarp kurių – trys sakralinės muzikos: iš jų dvi įrašytos kartu su choru „Psalmos“. Nuo 2015 m. rudens M. Pitrėnas yra Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro vyriausiasis dirigentas ir meno vadovas.

KMSO inf.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Lapkričio 4 d., 10:00 val.
  • Trukmė: 50 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
4 d. 23 val. 50 min.
5,52 € 9,20 €
Pirkti
Low Air: FEEL-LINK

Low Air: FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Lapkričio 4 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 40 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
6 d. 3 val. 9 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje