Orkestro muzikos koncertas

Orkestro muzikos koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Solistė

DANIELA NAVARRO (fortepijonas, Kosta Rika)

Dirigentas MARTYNAS STAŠKUS

Programa:

V. Klova – Operos „Pilėnai“ uvertiūra

F. Chopin – Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 1, e-moll, op. 11

A. Dvořák – Koncertinė uvertiūra „Karnavalas“, op. 92

P. Čaikovskij – Uvertiūra-fantazija „Romeo ir Džuljeta“

Koncerto solistė, jaunoji pianistė DANIELA NAVARRO būdama vos penkerių metų pradėjo mokytis Hillerio muzikos akademijoje, Liberijoje. Vėliau mokslus tęsė Kosta Rikos sostinėje San Chosė. Jos mokytojai buvo Alexandras Sklioutovskis, Tamara Sklioutovskaia ir Liudmila Meltzer. Būdama 13 metų ji įstojo į P. Čaikovskio konservatoriją Maskvoje, Rusijoje.

Šiuo metu D. Navarro mokosi vidurinėje mokykloje Maskvoje ir jau yra laimėjusi keletą tarptautinių fortepijono konkursų. 2013 m. tarptautiniame pianistų konkurse „Young Dinu Lipatti“ (Bukareštas, Rumunija) ji laimėjo trečiosios vietos prizą, taip pat trečiąją vietą pelnė tarptautiniame pianistų konkurse „A Step Towards Mastery“ (Sankt Peterburgas, Rusija).

D. Navarro atliko koncertus ir fortepijono rečitalius San Chosė, Niujorke, Varšuvoje, Paryžiuje, Romoje, Mičigane, Maskvoje, Bukarešte ir Sankt Peterburge.

Dirigentas MARTYNAS STAŠKUS 1995 m. baigė Lietuvos muzikos akademiją. Tais pačiais metais dirbo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. 1997–1998 m. ėjo Lietuvos operos ir baleto teatro vyriausiojo dirigento pareigas.

Nuo 2004 m. yra Nacionalinės M. K. Čiurlionio meno mokyklos simfoninio orkestro vyriausiasis dirigentas, nuo 2013 m. – Lietuvos muzikos akademijos simfoninio orkestro vyriausiasis dirigentas.

Martynas Staškus yra daugelio nacionalinių ir tarptautinių chorų konkursų laureatas.

Jo repertuarą sudaro daugiau kaip 40 kompozitorių kūriniai: G. Verdi, G. Puccini, F. Halevy, W. A. Mozarto, A. L. Weberio, Ch. Gounodo, Ch. W. Glucko, G. Bizet, P. Čaikovskio, S. Prokofjevo ir kitų.

Martynas Staškus buvo trijų pasaulinių premjerų – Mindaugo Urbaičio baleto „Acid City“ ir Broniaus Kutavičiaus operų „Ignis et fides“ („Ugnis ir tikėjimas“) muzikinis direktorius.

Jis dirigavo visame pasaulyje pripažintiems muzikams: Violetai Urmanai, Edgarui Montvidui, Badri Maisuradzei, Gidonui Kremeriui, Alexanderiui Paleyjui, Lukui Geniušui ir daugeliui kitų.

M. Staškus ne kartą dirigavo Vilniaus festivalyje, Murteno klasikos festivalyje ir kituose. Taip pat dirigavo šiems orkestrams: Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui, Lietuvos nacionaliniam simfoniniam orkestrui, Lietuvos kameriniam orkestrui, Kauno miesto simfoniniam orkestrui, „Kremerata Baltica“ kameriniam orkestrui, Ankaros operos simfoniniam orkestrui, Sankt Peterburgo muzikos akademijos operos orkestrui, teatro „Lirico di Verdi“ orkestrui ir kitiems.

Taip pat rengė koncertines gastroles į Olandiją, Vokietiją, Italiją, Estiją, Prancūziją, Daniją, Taivaną, Šveicariją, Turkiją, Švediją, Lenkiją.

KMSO inf.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje