PANDOROS MISTERIJOS. Charkivo nacionalinio operos ir baleto teatro gastrolės Kaune

PANDOROS MISTERIJOS. Charkivo nacionalinio operos ir baleto teatro gastrolės Kaune

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio!  Spektaklio dieną būtinai pasitikrinkite informaciją www.dramosteatras.lt dėl galimų spektaklių atšaukimų ar perkėlimų.

Dėmesio! Pasirinkdami vietas balkone, spektaklį rizikuojate stebėti riboto matomumo zonoje.  

Pandoros paslaptys (Richardas Vagneris)

2 veiksmų, 5 scenų baletas-pranašystė su prologu ir epilogu

Šis baletas – nepakartojamas šou, kurio veiksmas nukelia į senovės laikus. Įdomūs choreografiniai sprendimai, šviesios masinės scenos, ansamblių ir solo šokių numeriai klasikinės choreografijos leksiką apjungia su moderniojo šokio elementais ir net šešėlių teatru. 

Mito siužetas apie gražiąją Pandorą, jos atidarytą skrynią ir po to ištikusius siaubingus įvykius yra puikiai žinomas. Baleto režisieriai pateikia savitas šios istorijos versijas pagal žymiojo vokiečių kompozitoriaus Vilhelmo Richardo Vagnerio muziką, kuri tobulai tiko šiam pastatymui, ypač dėl to, kad kompozitoriaus kūriniai paremti itin filosofiniais mitologiniais siužetais.

Pasirodymą sudaro įdomūs choreografiniai sprendimai, šviesios masinės scenos, ansamblių ir solo šokių numeriai, kurie klasikinę choreografiją apjungia su moderniojo šokio elementais ir net šešėlių teatru. Kostiumai ir scenografija žavi savo apimtimi ir išradingumu: nors žmonių drabužius ir tam tikrus Olimpo dievų apdarus gal ir galėtume įsivaizduoti vilkimus realiame gyvenime, bet furijų, dvasių ir kitų padarų kostiumai atrodo lyg atkeliavę tiesiai iš Hieronymuso Boscho paveikslų ir reprezentuoja tikrą baisiausių košmarų inkarnaciją. Pasirodymo metu naudojamos vaizdo projekcijos sukuria ypatingą postapokaliptinio pasaulio atmosferą. Būtent todėl pasirodymo autoriai ir režisieriai šį žanrą vadina baletu-pranašyste.

Pandoros mitas nuo senovės laikų nepraranda aktualumo, tad tai įrodo, kad žmonija negeba pasimokyti iš savo pačios klaidų. Vis dėlto, pasirodymo kūrėjai į ateitį žiūri pozityviai ir teigia, kad viltis (kurią simbolizuoja pagrindinis veikėjas Elpis, drąsusis Pandoros mylimasis) visad išlieka.

Visos surinktos lėšos skiriamos Charkivo nacionalinio operos ir baleto teatrui. 

Didžioji scena

Daugiau informacijos: 

Dėmesio! Prasidėjus spektakliui žiūrovai į salę neįleidžiami.Renginio trukmė: 3 val., Su pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Nacionalinis Kauno dramos teatras

Daugiau informacijos: Nacionalinis Kauno dramos teatras info@dramosteatras.lt; 8 37 22 40 64.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje