Panevėžio teatras „Menas“, rež. Rimas Morkūnas: „EQUUS“

Panevėžio teatras „Menas“, rež. Rimas Morkūnas: „EQUUS“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„EQUUS“

Dviejų dalių psichologinė drama

Trukmė – 2 val. 30 min.

 

Režisierius – Rimas Morkūnas

Dailininkas – Kęstutis Vaičiulis

Kompozitorius – Raimondas Januševičius

Muzikos segmentus parinko – Rimas Morkūnas

Vaidina:

Vidmantas Fijalkauskas, Martynas Klementjevas, Ovidijus Kazarinas, Elona Karoblytė, Radvilė Bronušaitė, Aliona Kuriakina.

 

Šiandien nieko nebestebina kasdienis jaunų žmonių smurtas ne tik viešose vietose, bet ir gimtuosiuose namuose. Kas atsitiko? Tai Kaino sindromas ar kompleksas? Pats pjesės pavadinimas „Equus" kviečia iš arčiau pažvelgti į biblijinį-istorinį konfliktą.

Pjesės pradžia yra nusikaltimo kulminacija: žirgus nuo vaikystės dievinantis septyniolikmetis Alenas Strengas šešiems iš jų metaliniu virbu išdūrė akis. Šio nusikaltimo ir jaunuolio užsisklendimo savyje priežastis aiškinasi vaikų psichiatras. Jiedu kartu išgyvena svarbiausius Aleno vaikystės epizodus (juose veikia religijos fanatikė motina, ateistas tėvas ir pirmoji vaikino meilė Džilė), stipriausiai paveikusius psichinę jaunuolio griūtį. Seanso metu išaiškėja keistas jaunojo Aleno potraukis žirgams, balansuojantis tarp savotiško religinio fanatizmo ir fizinio geismo įsivaizduojamai žirgo pavidalo dievybei –Equus. 

Bandant suvokti iki beprotybės keistą, nusikalstamą poelgį, per psichoterapinį nagrinėjimą žiūrovas vedamas vis giliau ir giliau: į pirmapradį ryšį su gamta, šeimos tarpusavio santykius, aistros ir geismo paslaptį... Pjesės gilumą, aštrumą ir intymumą padeda išjausti itin subtiliai sukurtos dekoracijos, muzikos ir vaizdų elementų persipynimas. Šis dviejų dalių veiksmo spektaklis aprėpia kelių žmonijos kartų tradicijas, išgyvenimus, požiūrį į savo paties ir šalia esančių pasaulius mumyse. Kaltės, nežinomybės, atsakomybės jausmas užgriūva ne tik pjesės herojus, bet ir žiūrovus.Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Panevėžio teatras „Menas“

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje