Paramos koncertas „Atkaklumas: galimybės atsiranda ieškant“

Paramos koncertas „Atkaklumas: galimybės atsiranda ieškant“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

2021 m. gegužės 22 dieną (šeštadienį) 19 valandą Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyks nuoširdžiausias metų paramos koncertas „Atkaklumas: Galimybės atsiranda ieškant“, kuriame skambės pasaulyje gerai žinomi populiariosios klasikos ir Lietuvos muzikos gerbėjų pamėgti kūriniai. Koncerto metu scenoje pasirodys tarptautinės Rotary bendruomenės remiami jaunieji muzikos talentai bei Lietuvos ir pasaulinio lygio atlikėjai.  

Koncerto metu žiūrovai ant scenos išvys lietuvių operos žvaigždę, pelniusią tarptautinį pripažinimą Nomedą Kazlaus. Ji žiūrovams padovanos ne tik muzikinius kūrinius, po kurių pasaulinėse scenoje gerbėjai plojo jai atsistoję, bet taip taps ir šio vakaro vedėja. 

Į sceną kartu su Nomeda Kazlaus kops garsūs Lietuvos atlikėjai, muzikos grupės ir jaunieji talentai. Būsimas muzikos pasaulio žvaigždes savo dainomis palaikys scenos džentelmenu vadinamas Egidijus Sipavičius, dainų ir tekstų autorė, atlikėja, įvairių TV projektų dalyvė Augustė Vedrickaitė su garsiausios Lietuvos folkroko grupės "Žalvarinis" įkūrėju, vadovu, prodiuseriu ir muzikos autoriumi Robertu Semeniuku, operos solistė Ieva Barbora Juozapaitytė, atlikėjos Rūta Statkevičiūtė ir Jekaterina Fiodorova - Aika, grupės „IL SENSO“ ir „Queens of Roses“. Specialius pasirodymus šiam vakarui kuria atlikėjas Justinas Stanislovaitis ir smuikininkė Agnė Doveikaitė bei operos solistės Dovilė Kazonaitė, Ilona Pliavgo kartu su Aiste Bružaite, kuri solistėms akomponuos lietuviškiausiu instrumentu - kanklėmis. 

Koncerto scenoje žiūrovai išvys ir talentus, kuriuos globoja tarptautinė Rotary bendruomenė.

Specialiai iš Austrijos sostinės Vienos į koncertą atskrenda Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ globojama akordeonistė, pasaulinio akordeonistų konkurso „World Cup“ komisijos narė Eglė Bartkevičiūtė. Scenoje skambės Vilniaus Rotary klubo „Perkūnas“ globojamos violončelininkės Elenos Daunytės atliekami kūriniai. Susirinkusiems žiūrovams fortepijonu skambins Lietuvos teatro ir muzikos akademijos studentas Augustinas Šopaga, kurį globoj Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“. Scenoje pasirodys ir jaunieji talentai - Mažeikių Rotary klubo „Liberta“ globojamas saksofonistas Ignas Vydeika ir Šiaulių Rotary klubo bei Šiaulių Rotary klubo „Saulė" globojamas akordeonistas Motiejus Dudnikas. Dalyvaus M.K.Čiurlionio menų mokyklos auklėtiniai: violončelininkas Julius Maknickas ir jaunieji baleto solistai Jonas Kertenis bei Nora Straukaitė - juos remia Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubas, o M. Rostropovičiaus fondas remia baleto solistus Evą Bugakovą bei Norą Straukaitę. Taip pat dalyvaus Vilniaus Rotary klubo remiami Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės mokyklos  bei Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos auklėtiniai.  

Pirmą kartą organizuojamas Lietuvos Rotary apygardos paramos koncertas kviečia būti atsakingais bei prisidėti prie jaunųjų Lietuvos muzikos talentų puoselėjimo. Atkaklumo pavasario koncerto bilietais ir rėmėjų dėka surinktos lėšos bus skirtos Nacionalinės M.K.Čiurlionio ir B.Dvariono menų mokyklų ugdomiems ir M.Rostropovičiaus fondo globojamiems jauniesiems talentams. Renginio trukmė: 2 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 3 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Rotary International Apygarda 1462, asociacija

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

XXVI Pažaislio muzikos festivalis ROMANTIKOS VAKARAS

XXVI Pažaislio muzikos festivalis ROMANTIKOS VAKARAS

  • Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija
  • Birželio 22 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 20 val. 15 min.
5,60 € 11,20 €
Pirkti
PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Alytus, Alytaus kultūros centras
  • Rugsėjo 29 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 22 val. 13 min.
13,65 € 27,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje