PAS DE DEUX

PAS DE DEUX

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mažojoje salėje

AISTĖ MIKUTYTĖ (smuikas)

KOTRYNA KAKLAUSKAITĖ (fortepijonas)

BENAS MUNTRIMAS (mušamieji)

Programa:

Maurice Ravel (1875–1937) – Sonata smuikui ir fortepijonui Nr. 2, a-moll

Benjamin Britten (1913–1976) – Siuita smuikui ir fortepijonui op. 6

Claude Bolling (1930) – Siuita smuikui ir fortepijoniniam džiazo trio

AISTĖ MIKUTYTĖ dar būdama moksleivė pradėjo aktyviai koncertuoti kaip solistė, dalyvavo konkursuose ir festivaliuose, o studijų metais ilgą laiką buvo VDU Muzikos akademijos simfoninio orkestro koncertmeisterė. Šiuo metu A. Mikutytė yra VDU Muzikos akademijos magistrantė, griežia Kauno styginių kvartete antruoju smuiku, taip pat yra kamerinio orkestro „Modus“ antrųjų smuikų grupės koncertmeisterė. Tarp nuolatinių A. Mikutytės koncertų – rečitaliai Klaipėdoje ir Kaune (2016), koncertai solo su įvairiais orkestrais bei gastrolės užsienyje (Vokietija, Latvija, Estija, Rusija). Smuikininkė tobulinosi M. Cooperio (Didžioji Britanija, Škotija), J. Dvariono meistriškumo kursuose.

KOTRYNA KAKLAUSKAITĖ mokėsi profesorių Z. Ibelhaupto S. Okruško, R. Zubovo fortepijono klasėse. Tarptautinės mainų programos suteiktos stipendijos dėka tobulinosi Štutgarto (Vokietija) aukštojoje muzikos mokykloje, taip pat gavo Ochsenhauzeno akademijos „Bruno-Frey-Musikpreis 2009“ stipendiją.

Šiuo metu K. Kaklauskaitė yra VDU Muzikos akademijos Fortepijono katedros asistentė bei Dainavimo ir Styginių instrumentų katedrų koncertmeisterė.

Pianistė koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje, yra tarptautinių konkursų (Lietuva, Prancūzija, Italija, Ukraina) laureatė, dalyvavo garsių pedagogų ir atlikėjų (J. Lowenthalio, K. Gersteino, V. Berman, F. Pavri, M. Rubackytės, P. Geniušo) meistriškumo kursuose.

Apie programą

Maurice Ravelis sonatą parašė to meto naujovių – džiazo ir bliuzo muzikos įtakoje. Išgirdęs W. C. Handy vadovaujamo bliuzo grupės koncertą, M. Ravelis buvo taip sužavėtas šio atlikimo, jog įkvėptas džiazo muzikos ir sukūrė šią sonatą. Dar gyvendamas Paryžiuje sutiko irgi džiazo gerbėją smuikininkę Helen Jourdan-Morhange, su kuria ir atliko šiai smuikininkei dedikuotos sonatos premjerą.

Benjamin Britten šokių siuita – vienas žinomiausių kompozitoriaus darbų iš ankstyvojo kūrybos laikotarpio. Jame balansuojama tarp kandaus sarkazmo ir lengvo humoro. Viešėdamas Vienoje B. Britenas sutiko režisierių Johną Bridcutą, kuris pasiūlė kompozitoriui sukurti aranžuotes J. Strausso valsams, kurios būtų skirtos smuikui ir fortepijonui. Todėl, klausydamiesi šokių, galite išgirsti Vienos muzikos sąskambius.

Claude Bollingo kūrinyje jungiami klasikinio šokio ir džiazo muzikos elementai, taip pat C. Bollingas siuitoje gretina Europos romantinės muzikos ir D. Ellingtono džiazo stilių. Įdomu tai, jog vienoje siuitos dalyje - „Tango“, smuikininkas turi solinę partiją atlikti altu.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 16:00 val.
  • Trukmė: 50 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 19 val. 18 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Kristupo festivalis: KARAVAN FAMILIA

Kristupo festivalis: KARAVAN FAMILIA

  • Vilnius, VU botanikos sodo Vingio skyriuje
  • Liepos 18 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 17 val. 36 min.
9,10 € 18,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje