Pasaulinė lyderystės konferencija online 2020

Pasaulinė lyderystės konferencija online 2020

Pasirodymai:

11-20

penktadienis


09:00

Pasaulinė lyderystės konferencija online 2020

Internete, Internete

nuo 59,50 €

 Pasaulinės lyderystės konferencija šį rudenį ONLINE formatu, kad ir kur būtum!

2020-ųjų metų lapkričio 20-21 dienomis auginsime didesnę bei spalvingesnę šeimą nei būta iki šiol. Nors skatinsime kurti, augti, tobulėti virtualiai, renginio tikslas nekis - sukursime įkvepiančią erdvę drąsuoliams, norintiems išsivaduoti iš įsitikinimų gniaužtų, užkertančių kelią tobulėjimui.

PLK komanda, siekdama Tave apsaugoti nuo epidemiologinio pavojaus, siūlo patogiai įsitaisyti namie ir įvertinti kokybiško ir Lietuvoje dar nematyto Online formato, kuris gyvuos ir ateity, suteikiamas naudas: galėsi dalyvauti renginyje iš bet kurios pasaulio vietos bei stebėti renginį kartu su šeimos nariais, kolegomis ar draugais, prisidėsi prie gamtos resursų tausojimo ir sutaupysi itin daug laiko likdamas namie.

Nesijaudink, renginio kokybė nenukentės. Konferencijos organizatoriai pasirūpins gyvais lektorių pranešimais, meninių intarpų pasirodymais, na ir žinoma, gyvomis diskusijomis. 

PLK organizatoriai garantuoja, jog konferencija bus naudinga tiek startuojančioms, tiek seniai gyvuojančioms įmonėms, kurios siekia konkurencinio pranašumo rinkoje ir tikisi tapti patraukliausiu darbdaviu regione. Švietimo įstaigų administracija sužinos, ką reiškia būti geidžiamais darbdaviais jaunimui, ir suvoks, jog dirbti mokykloje yra pasididžiavimas. Krikščioniškų bendruomenių atstovai bus drąsinami tiesti tiltus bendradarbiavimui, ugdyti jauną asmenį bei suprasti, jog kiekvienas yra svarbus ir gali daryti įtaką. Aktyvūs visuomenės nariai sužinos, kaip pasiekti maksimalų meistriškumą įsitraukiant į visokeriopas veiklas ir kaip daryti pozityvų pokytį aplinkai bei sau pačiam.

Esame išsiilgę Tavęs ir tikime, kad pokytis tavo rankose!

Įsigijus bilietą, prieš konferenciją, į elektroninio pašto dėžutę atkeliaus visa reikalinga informacija, kad galėtumėte prisijungti prie programos per kurią vyks konferencija.

Pasirinkite bilieto tipą pagal tai tai, koks kiekis žmonių žiūrės konferenciją. Esant išskirtiniams poreikiams dėl bilietų kreiptis į informacija@lyderiams.lt

Konferencijos pradžios ir pabaigos laikas abi dienas preliminariai numatomas nuo 9:00 iki 17:00 val. Bilietas galioja abi dienas.

Konferencijos dalyvių atsiliepimai: https://lyderiams.lt/atsiliepimai/

Daugiau apie konferenciją:    https://lyderiams.lt 

 Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Pasaulinė lyderystės konferencija, VšĮ

Daugiau informacijos: http://lyderiams.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje