Pasiūlymai grupėms: KARKLĖ FESTIVAL 2019

Pasiūlymai grupėms: KARKLĖ FESTIVAL 2019

Pasirodymai:

08.16

penktadienis


16:00

Pasiūlymai grupėms: KARKLĖ FESTIVAL 2019 Bilietas keturioms dienoms su nakvyne

Klaipėdos r., Karklės kaimas

Šiam renginiui galioja pasiūlymas grupėms

08.16

penktadienis


16:00

Pasiūlymai grupėms: KARKLĖ FESTIVAL 2019 Bilietas keturioms dienoms be nakvynės

Klaipėdos r., Karklės kaimas

Šiam renginiui galioja pasiūlymas grupėms

PERKANT 10 IR DAUGIAU BILIETŲ - TAIKOMA 10% NUOLAIDA (nuolaida galioja 4 dienų bilietams su nakvynę ir be nakvynės).

Dėl grupinių pirkimų rašykite el. paštu: rezervacijos@tiketa.lt (*papildomai taikomas rezervacijos mokestis)

Festivalyje „Karklė 2019“ siautulingą vakarėlį užkurti pažadėjo Filatov & Karas ir „Radistai DJ‘s“

Jūra dvelkiančio festivalio „Karklė 2019“ muzikinis sąrašas pasipildė dar dvejais stipriais vardais. Šįkart duoklė atiduodama klubinės muzikos mylėtojams, kurių kūnus kaitins ne tik saulė, bet ir šokiai su Filatov & Karas ir dar neregėtą pasirodymą ruošiančiais „Radistai DJ‘s“.

Klubinėtojai nesunkiai atpažins Rusijos prodiuserius Filatov & Karas, pasauliui padovanojusius nesuskaičiuojamą galybę deep house hitų ir populiariųjų kūrinių remiksų. Didžiausią šlovės šuolį grupės karjeroje žymi egzotiškosios Imany dainos „The Good, The Bad and Crazy“ perdirbinys. Prieš tris metus išleistas kūrinys tapo laukinių paplūdimio vakarėlių himnu, užkariavo Europos radijo stotis, o muzikos klausymosi platforma „iTunes“ įrašė jį į geriausiai Rusijoje parduodamų singlų Top 20.

Panašu, kad vaikinai atrado receptą, vedantį tiesiai į pramogautojų širdis. Kiekvienas „YouTube“ kanale patalpintas įrašas sulaukia milijoninių peržiūrų, tačiau kol kas nenugalimas lyderis „Time Won't Wait“ – per metus perklausytas beveik 75 milijonus kartų!

„Pažadame, mūsų šokių aikštelėje nebus stoviniuojančių ar nuobodžiaujančių – šoks kiekvienas. Kodėl? Nes kūriniai kupini pozityvios energijos bei geros nuotaikos. Ir visai nesvarbu kur koncertuojame, svarbiausia publika,“ – ankstesniame savo interviu kalbėjo muzikantai, pridurdami, kad jau dabar ruošiasi festivalių maratonui ir pildo saulės akinių kolekciją.

Filatov & Karas - Time Won't Wait

https://youtu.be/Zj_hXV_o8Fo

Imany – Don't be so shy (Filatov & Karas Remix)

https://youtu.be/U8eQqjvdHZM

Antros naujienos - geriausiu Lietuvos DJ‘ų duetu tituluojamų „Radistai DJ‘s“ net nereikia pristatinėti. Ilgamečiai festivalio svečiai savo karjerą pradėję kaip radijo laidų vedėjai, Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius šiandien šmėžuoja televizijos eteryje, yra geidžiami įvairių prekės ženklų veidai, o į savo įspūdingus šou sutraukia daugiatūkstantines minias.

Atlikėjai puikiai užčiuopia populiarumo pulsą. Jovani remiksai ir bendri kūriniai su žinomais atlikėjas neiškrenta iš „YouTube“ topų, o apie prieš didžiąsias žiemos šventes „Žalgirio“ arenoje surengtą šou iki šiol netyla kalbos. Minėtame koncerte DJ‘us apšildė festivalyje taip pat pasirodysiantys „8 Kambarys“ ir Niko Barisas.

„Karklė 2019“ festivalyje „Radistai DJ‘s“ įkaitusius kūnus šokdins ypatingoje vietoje – ant jūros kranto įkurtoje 360° scenoje. Nuo čia net tik atsiveria laivais nusėtas horizontas, bet bus galima pasijusti lyg Ibisos siautulyje.

Jovani - Keep It To Myself

https://youtu.be/KCm4H6SnaI8

Saulėtojo festivalio „Karklė 2019“, vyksiančio rugpjūčio 16-18 d. organizatoriai pažada, kad staigmenų dar bus ir primena anksčiau skelbtas grupes. Į pagrindinę sceną lips britų superžvaigždė Jess Glynne, kurią papildys gausus lietuvaičių desantas. Čia ir „G&G Sindikatas", Monique, Vidas Bareikis, „8 Kambarys“, Niko Barisas ir „Geriausiu atlikėju“ M.A.M.A apdovanojimuose pripažintas Daddy Was A Milkman.

Apgyvendinimas nameliuose Žilvičio stovykloje

Nameliuose nerasite vonios ir visų patogumų, bet „stogą virš galvos“, jūros ošimą, festivališkos dvasios pojūtis senojoje Žilvičio stovykloje – garantuojame.

Visi, turintys namelių bilietus, į festivalį turės galimybę patekti pro specialų FANŲ įėjimą, todėl išvengsite eilių ir pirmieji galėsite mėgautis festivaliu.

Apgyvendinimo laikas (3 NAKTYS/KETURIOS DIENOS): atvykimas – 2019-08-15 (ketvirtadienis) 16 val.; išvykimas – 2019-08-08-18 (sekmadienis) 18 val.

Asmenys iki 18 metų įleidžiami į renginį tik su suaugusio palyda, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilanametį (reikia turėti tėvų/globėjų sutikimą).

Atlikėjai:

Jess Glynne

Marijonas Mikutavičius

Daddy Was a Milkman

Filatov & Karas

„Radistai DJ‘s“

Monique

Vidas Bareikis

8 kambarys

Niko Barisas

Renginio trukmė: 72 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Renginiai LT, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

  • Vilnius, Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8)
  • Liepos 24 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 4 val. 43 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 8 val. 21 min.
10,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje