Pasta gaminimo mokymai su Gian Luca Demarco

Pasta gaminimo mokymai su Gian Luca Demarco

Pasirodymai:

05-30

pirmadienis


18:00

Pasta gaminimo mokymai su Gian Luca Demarco

Vilnius, Krokuvos g. 2, Vilnius

Išparduotas

Šefas Gian Luca Demarco pažada, kad bus daug miltų, kurie virs įvairiausios formos pasta. Išmoksite pasigaminti raviolli, tortellini, agnolotti, tobulą Boscaiola padažą, burokėliu ir bazilikų pesto padažus. O po mokymų gausite visus receptus su kuriais galėsi toliau eksperimentuoti savoje virtuvėje!  

Kilus klausimams drąsiai skambinkite +37061021169

www.gianlucademarco.lt

 

 Atlikėjai:

Gian Luca Demarco

Renginio trukmė: 3 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kulinarijos studija, UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje