Koncertas „DEGESIJA“

Koncertas „DEGESIJA“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„...ir degẽsėj pradėjo žolė augt...“


Po ilgos pertraukos, Vilniaus universiteto Dainų ir šokių ansamblis kviečia į pavasarinį koncertą „DEGESIJA“.


Degesija, arba „išdegusi pelkė“ - tarsi paralelė tarp nenutrūkstamos, gaivališkos gamtos kaitos ir to, kas šiandien vyksta žmonių tarpe. Kaip nuniokota gamta atgimsta, parodydama stebuklingą virsmą iš nebūties į viltimi pražystantį pavasarį, taip ir žmonių kartos neslopstančia meile ir bendrumu toliau suka gyvybės ratą.

Koncertinėje programoje šįkart itin gausu vandens ir gamtos elementų tematikos kūrinių, simbolizuojančių nesibaigiantį gamtos ciklą ir žiedais pasidabinusį pavasarį. Renginio metu skambės V. Bartulio, V. Aleksandravičiaus, E. Čiplio, G. Svilainio ir kitų lietuvių kompozitorių muzikiniai kūriniai. Choreografiją bei muziką papildys ir šiuolaikinės meno priemonės - įspūdingi šviesos efektai.

Koncertas vyks gegužės 13 d., 20:30 val., VILNIUS TECH „LinkMenų fabrike“ (Linkmenų g. 28).

Daugiau informacijos apie renginį: www.ansamblis.vu.lt/degesija
Nuolaidos taikomos studentams, senjorams, moksleiviams ir VU darbuotojams.
Bilietai renginio vietoje neparduodami.

Vilniaus universiteto Dainų ir šokių ansamblis yra vienas seniausių ir žinomiausių akademinio jaunimo kolektyvų visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Ansamblis, nuo pat jo įkūrimo 1940 m., nepaliovė plėstis, augti kūrybiškai ir šiuo metu vienija daugiau nei 120  menine veikla užsiimančių Vilniaus universiteto studentų.
Ansamblio meno vadovas – Eugenijus Čiplys, choro vadovė – Dovilė Mačiukatė-Krasauskienė, orkestro vadovė – Virginija Alenskienė, šokėjų grupės vadovai – Roberta Leščinskaitė, Albertas Švelginas.Atlikėjai:

Vilniaus universiteto Dainų ir šokių ansamblis

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Vaikai iki 7 metų įleidžiami nemokamai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilniaus universitetas, VšĮ

Daugiau informacijos: Daugiau informacijos apie renginį

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje