PIANISTĖS GRAŽINOS RUČYTĖS-LANDSBERGIENĖS ATMINIMUI IR MINDAUGO ZIMKAUS KŪRYBINĖS VEIKLOS 20-MEČIUI PAMINĖTI

PIANISTĖS GRAŽINOS RUČYTĖS-LANDSBERGIENĖS ATMINIMUI IR MINDAUGO ZIMKAUS KŪRYBINĖS VEIKLOS 20-MEČIUI PAMINĖTI

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mažojoje salėje

Atlikėjai:

MINDAUGAS ZIMKUS (tenoras)

MANTAUTAS KATINAS (fortepijonas)

Programoje:

Ludwig van Beethoven – Sonata Nr. 17 d-moll, op. 31 Nr. 2. 
 Franz Schubert – Vokalinis ciklas „Gulbės giesmė“

Šviesaus atminimo pianistė Gražina Ručytė-Landsbergienė – tikra lietuviškosios kamerinės muzikos atlikimo tradicijos legenda. Jai akompanuojant žymiausius Lietuvos bei Vakarų Europos kompozitorių opusus atliko ryškiausi Lietuvos solistai. Ji surengė rečitalius su Virgilijumi Noreika, Gražina Apanavičiūte, Vaclovu Daunoru, Giedre Kaukaite, Regina Maciūte, Irena Milkevičiūte, Birute Almonaityte, Algirdu Janutu ir kitais dainininkais Lietuvoje, kitose šalyse (buvusioje SSRS, Švedijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, JAV, Australijoje), įrašė 10 plokštelių, daug jos įrašų saugoma Lietuvos radijo fonduose. Pianistė akompanavo įvairių sričių muzikams pirmą kartą atliekant daugelį lietuvių kompozitorių vokalinių kūrinių. Ypatinga G. Ručytės-Landsbergienės dovana klausytojams – koncertas su žymiuoju vokiečių tenoru Peteriu Schreieriu. Tuomet du iškilūs menininkai interpretavo unikalųjį Franzo Schuberto vokalinį ciklą  „Žiemos kelionė".

Šio vakaro koncerte skambėsiantis nemarusis romantizmo epochos kūrinys taip pat palytėtas G. Ručytės-Landsbergienės talento. Tenoras Mindaugas Zimkus ir pianistas Mantautas Katinas šį ciklą dar prieš šešiolika metų parengė paskatinti legendinės akompaniatorės. Būdama išskirtinė F. Schuberto muzikos interpretatorė ji reikšmingai prisidėjo ruošiant kūrinį koncertiniam atlikimui. Atsidėkodami talentingajai pedagogei atlikėjai kviečia mėgautis stilinga vokaline bei fortepijonine muzika, o kūrybinės veiklos dvidešimtmetį minintis M. Zimkus žada klausytojams padovanoti ypatingai jautrią ir subtilią F. Schuberto dainų interpretaciją.

 

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 

 Renginio trukmė: 1 val. 30 min., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje