Pink Criminal

Pink Criminal

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

• SEL • Leon Somov • Justinas Jarutis • Monika Marija • ADEPH • ir kiti

Pink Criminal vakarėlis - tarsi kelionė užrištomis akimis. Tave pagrobė Rožinis nusikaltėlis. Jauti, girdi ir įtari, kas tavęs laukia, bet iki galo nesi tikras, kuo viskas pasibaigs. Ar pasitiki mumis nuvesti tave ten, kur akys neveda?

Vakaro esmė - tu, draugai ir visi, kurie nevaržo judesių. Šokti teks nemažai, nes padus kaitins SEL, Leon Somov, Justinas Jarutis, Monika Marija, ADEPH ir kiti, todėl gražiausias "lakes" palik spintoje.

Gėrimų meniu pasirūpins pink paršeliai, rūkomajame, tikėtina, gausi pakvietimų užlipti ant gogo platformos, o apačioje likusiems nedrąsiems, mojuos ilgakojai šokėjai.

Šiais metais žadėjai dažniau pasiduoti avantiūroms? Gruodžio 31 diena užsiskaitys, kaip didžiausia jų.

Programa:

21:00 durys atsidaro

22:00 - 23:00 Justinas Jarutis

23:00 - 00:00 ADEPH

00:00 Monika Marija HappyNewYear

00:00 - 01:30 Leon Somov

01:30 - 02:30 SEL

02:30 - 3:30 ADEPH

Kaina: 40eurRenginio trukmė: 4 val. 30 min.

Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Bekaras, VšĮ.

Daugiau informacijos: Facebook Pink Criminal

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje