PIRAMIDE LIVE FESTIVALIS

PIRAMIDE LIVE FESTIVALIS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atšauktas. Bilietus galite grąžinti iki birželio 28 d. kasose, kuriose juos pirkote.

„PIRAMIDĖ LIVE FESTIVAL" – tai pirmasis festivalis, kuris vyks Akmenės Gamtos ir Kultūros Parke. Išrankiausias muzikos gurmanas turėtų atrasti savo skambesį festivalio muzikinėje erdvėje. Puiki geografinė padėtis ir didelis plotas leis tau puikiai įsijauti į festivalio atmosferą!

Teminės scenos, kuriose lauks ne tik žinomos užsienio grupės ir atlikėjai bei alternatyvi muzika, hip-hop kultūros atstovai. Tave kaitins geriausi Lietuvos bei Europos DJ‘s, bet ir surinkti grandai iš Baltijos šalių ir Europos.

Šiais metais pagrindiniai atlikėjų tarpe – Alexandra Stan (Rumunija), T.A.T.U (RUSIJA), Alexander Rybak (Norvegija), KLAAS (Vokietija), Sunstroke Project (Moldova), Radistai DJ's ir begalę kitų atlikėjų....

Skelbiame festivalio temą! „BE DIFFERENT“! Keisk savo išvaizdą! Būk tuo kuo nori būti! Būk unikalus, pasirink sau tinkantį kostiumą ar akcentą, kuris tave išskirs minioje! Na, o jei neturi idėjų, festivalyje tavęs lauks stilistai, kirpėjai, laikinų tatuiruočių meistrai ir kiti specialistai, kurie padės atrasti unikalų save!

Bilietai Jau prekyboje:

-Įprastas bilietas: 2 naktų ir trijų dienų festivalio bilietas - prieiga prie bet kurios scenos.

-Fanų bilietai: 2 naktų ir 3 dienų festivalio fano bilietas -atskira fanų zona, su specialiai jiems pastatyta fanų pakyla, nuo kurios matysis festivalis lyg ant delno.

-VIP bilietai: 2 naktų ir 3 dienų festivalio VIP bilietas - atskira VIP zona arti pagrindinės scenos, bei VIP kempingo zona.

-Puse bilieto: Festivalio bilietas- skirtas tik šeštadienio pasirodymams.

Informacinis Rėmėjas: TV3.LT

Informacinis Partneris: ACM Ekranai

Mecenatas – Kalnapilis Nealkoholinis

Atlikėjai:

ALEXANDRA STAN

BUS PILDOMA

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Grupiokai, MB.

Daugiau informacijos: http://piramidelive.lt/

Draudžiama įsinešti: ginklus, bet kokių alkoholinių gėrimų, narkotinių medžiagų ir su jomis susijusių prietaisų, pirotechnikos ir kitų degių bei sprogstamųjų medžiagų, reklaminių priemonių, stiklinės taros, dronus,grilius, kepsnines, dujines virykles, šašlikines....

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 15 val. 14 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 15 val. 14 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje