Aktorius Saša Baronas Koenas debiutavo dar neregėtame amplua

Tiketa 2018-07-11

Aktorius Saša Baronas Koenas debiutavo dar neregėtame amplua

Aktorius, scenaristas ir humoristas, pažįstamas iš vaidmenų filmuose „Boratas“, „Diktatorius“, „Bruno“, „Ali G parlamente“ Saša Baronas Koenas (Sacha Baron Cohen) po keturiolikos metų pertraukos grįžta į televizijos ekranus. Jis neseniai debiutavo septynių dalių seriale pavadinimu „Kas yra Amerika?“ (Who is America?).

Naujame „Showtime“ televizijos seriale „Kas yra Amerika“ komikas pašiepia Amerikos prezidentą Donaldą Trampą, taip pat 46-ąjį JAV viceprezidentą Bušo tarnyboje Diką Čeinį  (Dick Cheney).

Serialą „Kas yra Amerika?“ sudaro septynios interviu formos serijos. Jose Saša Baronas Koenas kalbasi su garsiais ir niekam nežinomais žmonėmis, dirbančiais tiek politinėje, tiek kultūrinėje srityse. Pasakojimai apima plačią ir margą Amerikos visuomenę. 

„Saša yra komedijų genijus, kuris visada šokiruoja savo drąsa ir išradingumu. Jis yra provokatorius, kuris genialiai išpeša informaciją iš įvairių žmonių. Tai, kas dėsis seriale „Kas yra Amerika?“, jus tikrai sužavės,“ - sako televizijos kanalo „Showtime“ generalinis direktorius Deividas Nevinsas.

 

Daugiau informacijos apie serialą „Kas yra Amerika?“ ieškokite čia:

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje