Ar sulauksime filmo „Mean Girls“ tęsinio?

Tiketa 2019-01-10

Ar sulauksime filmo „Mean Girls“ tęsinio?

Šarmingoji aktorė Lindsay Lohan jau ne pirmąsyk žadina gerbėjų viltis išvysti antrąją filmo „Mean Girls“ (liet. „Naujokė“) dalį. Visgi šį kartą, regis, prošvaisčių yra daugiau: L. Lohan patvirtino, jog didžioji dalis komandos nori grįžti!

„To nori didžioji dauguma, bet turime užtikrinti, kad dirbsime visi kartu“, – interviu metu entuziastingai kalbėjo aktorė. Be abejonių, didžiausią potencialą antroji „Mean Girls“ dalis pasiektų pasitelkusi ikonomis tapusius veikėjus, kuriuos auditorija pamilo dar 2004 m.

Tiesa, 2011 m. buvo pasirodęs filmas „Mean Girls 2“, tačiau jis laikomas atskiru, o ne tęstiniu filmu. Jei naujasis projektas būtų įgyvendintas, jis taptų oficialia antrąja 2004 m. išleistos komedijos dalimi.

Jonathanas Bennettas, filme vaidinęs Aaroną Samuelsą, antrina L. Lohan. Vaikinas net išleido „Mean Girls“ įkvėptą receptų knygą, kurią dedikavo filmo gerbėjams, ir nevengia diskusijų apie komedijos tęsinį.

L. Lohan projektą masina pradėti nuo 2018-ųjų pradžios. Komanda beveik suformuota, idėjų netrūksta. Kad įsisiūbuotų darbai, tereikia Tinos Fey plunksnos ir palaiminimo.

 

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje