„Comic Con Baltics“: įdomūs faktai apie didžiausią Cosplay konkursą Baltijos šalyse

Tiketa 2018-06-12

„Comic Con Baltics“: įdomūs faktai apie didžiausią Cosplay konkursą Baltijos šalyse

Rugsėjo 15-16 dienomis Vilniaus parodų centre „Litexpo“ vyks didžiausias Lietuvoje pramogų kultūros konventas „Comic Con Baltics 2018“!

„Comic Con Baltics“ pristatomi naujausi kino filmai, serialai, pasimatyti su gerbėjais atvyksta garsūs aktoriai ir kino industrijos profesionalai. Konvento lankytojai turi galimybę susipažinti su žaidimų ir naujausių technologijų kultūra Lietuvoje ir pasaulyje, pažaisti įvairių video ir stalo žaidimų, pasinerti į komiksų karalystę, realaus dydžio kino filmų replikų eksponatų erdves, pasidaryti įspūdingų nuotraukų bei įsigyti vertingų suvenyrų.

Bene įdomiausias renginio atributas – didžiausias Baltijos šalyse Cosplay konkursas, sulaukiantis didelio lankytojų ir dalyvių dėmesio. Prieš metus vykusiame „Pine Con Baltic“ iš viso buvo surengta daugiau nei 140 Cosplay pasirodymų!

Cosplay – tai lyg naujo pasaulio kūrimas, žaidimas kostiumais (angl. costume ir play). Kartu tai ir didžiulė bendruomenė, vienijanti bendraminčius iš viso pasaulio. Cosplay prijaučiantys žmonės patys, savo rankomis, kuria mėgiamų filmų, video žaidimų ar kitų herojų kostiumus, vėliau įsikūnydami ir į personažus.

Išties gerą Cosplay kostiumą sukurti nėra lengva: tai ne tik užima daugybę laiko, bet ir reikalauja didelio išmanymo! Juk dažnų kostiumų realybėje netgi nėra – jie nupiešti skaitmeniniu formatu. Tad kostiumo autoriui tenka ne tik apgalvoti, kokiu būdu geriausia perkelti kostiumą į realų pasaulį, bet ir parinkti tinkamiausias medžiagas jam pagaminti.

Cosplay – tai tarsi 3D menas, sujungiantis kostiumą, idėją ir jos išpildymą.

Visi „Pine Con Baltics“ lankytojai kviečiami palaikyti lietuvišką Cosplay kultūrą ir drąsiai išreikšti savo kūrybiškumą! Vienas iš būdų – užsiregistruoti ir tapti oficialiais šių metų Cosplay konkurso dalyviais, viešai pristatant savo unikalų kostiumą. Kitas – tiesiog atitinkamai pasipuošti ar savo aprangoje turėti smagų akcentą.

Cosplay dėka galime pasinerti į savo vaizduotės pasaulį, užeiti už standarto ribų ir išgyventi daugybę teigiamų emocijų.

Patirkime save naujai!

„Tiketa klubas“ nariai bilietus į „Pine Con Baltics 2018“ gali įsigyti su 20% nuolaida.

Bilietai: http://www.tiketa.lt/LT/comic_con_baltics_18951

 

Parengė Miglė Kačinskaitė

Nuotrauka Marius Christensen

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje