Įdomūs faktai apie šių metų „Eurovizijos“ nugalėtoją Netta Barzilai

Tiketa 2018-05-16

Įdomūs faktai apie šių metų „Eurovizijos“ nugalėtoją Netta Barzilai

Ką tik Portugalijos sostinėje Lisabonoje įvykęs tarptautinis „Eurovision Song Contest 2018“ dainų konkursas kaip visuomet nepaliko abejingų klausytojų! Šių metų „Eurovizijoje“ skambėjo įvairūs muzikos stiliai, žiūrovai išvydo daugybę visiškai skirtingų pasirodymų.

Susumavus galutinius komisijų ir žiūrovų balus, lyriškoji Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė finale užėmė dvyliktąją vietą, o pergalę bei galimybę savo šaliai rengti kitų metų konkursą išplėšė skandalingoji Izraelio atstovė Netta Barzilai ir jos daina „Toy“!

Dar iki „Eurovizijos“ finalo Netta Barzilai išgarsėjo savo kontraversišku pasirodymu ir daina, kurios priedainis primena vištų kudakavimo skleidžiamus garsus. „Eurovizijos“ fanai iškart pasidalino į dvi stovyklas – dainininkės gerbėjų ir nekentėjų, palaikiusių Netta už drąsą būti savimi ir kūrybiškumą, arba peikusių už neva per didelį ir bereikalingą išsišokimą.

Kokia Netta Barzilai yra iš tiesų? 25-erių atlikėja studijavo elektroninę muziką, groja sintezatoriumi, gitara. Netta – puikiai balsą valdanti vokalistė, pasižyminti giliu emociniu įsitraukimu į atliekamą dainą, sodriu ir jausmingu vokaliniu dainos išpildymu.

Prieš kelerius metus, pradėjusi dalyvauti įvairiuose muzikiniuose jam session, Netta susipažino su muzikantais Gal Motiuk (bosinė gitara, klavišiniai), Omri Skop (gitara), Eden Bahar (būgnai) ir keturiese įkūrė eksperimentinės muzikos grupę „The Experiment“. Grupės repertuare – improvizuoti įvairaus žanro kūriniai, pradedant soul, lotynų muzikos ritmais ir baigiant sunkiuoju roku. Sunku patikėti, jog didžiąją dalį muzikos „The Experiment“ nariai atlieka iš anksto nesurepetavę!

Parengė Miglė Kačinskaitė

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje