Jennifer Aniston: esu patyrusi daugiau smurto iš moterų nei iš vyrų

Tiketa 2018-08-09

Jennifer Aniston: esu patyrusi daugiau smurto iš moterų nei iš vyrų

Dalydamasi įžvalgomis apie #MeToo judėjimą bei seksizmą Holivude 49-erių metų aktorė Jennifer Aniston atvirai prisipažino, jog yra patyrusi daugiau psichologinio smurto ir neteisybės iš moterų nei iš vyrų pusės.

J.Aniston prisipažino, jog jos karjeroje yra buvę visko, tačiau iš situacijų, kurios jai buvo nemalonios ir nepatogios ji sugebėdavo išsisukti.

„Iš vyrų, kurie užima galios pozicijas, yra už mane rangu ir postu aukščiau nesu patyrusi jokios diskriminacijos. Manęs jie niekada nėra privertę jaustis nepatogiai. O štai iš moterų pusės esu patyrusi daug blogesnį elgesį. Holivude dirbančios moterys iš tiesų kartais sau leidžia elgtis agresyviai, naudoti psichologinį, emocinį smurtą,“ - teigia aktorė. 

Pasak aktorės, Holivude yra daug seksizmo: „Moterys yra skirstomos ir vertinamos pagal paviršutiniškus dalykus: išvaizdą, figūrą, drabužius.“

Kai Holivude išsiskiria garsi pora, aktorės J.Aniston tvirtinimu, moteriai tenka didesnė atsakomybės dėl santykių našta: „Išsiskyrus porai būtent moteris yra ta, kuri laikoma palikta, vieniša, nesėkminga ir nereikalinga. Moteris dažniausiai kaltinama dėl santykių griūties. Nesuprantu, kodėl taip yra.“

Aktorės nuomone, #MeToo judėjimas turėjo kilti anksčiau ir yra gerokai pavėlavęs. O šiuo metu svarbiausia yra kuo daugiau kalbėtis ir diskutuoti.

„Į diskusijas apie lygias teises, prievartą, seksizmą būtina įtraukti ir vyrus. Mums būtina išgirsti vieniems kitus. Kai aplink daug agresijos ir pykčio, tada žmonės pradeda bijoti kalbėti ir tokiais atvejais joks dialogas nevyksta. Mums būtina susiburti, išsakyti nuomones ir išgirsti vieniems kitus. Pyktis negali mūsų užgniaužti,“ - sako aktorė.

 

Parengė Eglė Juozėnaitė

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje