Kodėl Demi Lovato ištrynė savo „Twitter“ paskyrą?

Tiketa 2019-02-11

Kodėl Demi Lovato ištrynė savo „Twitter“ paskyrą?

Sekmadienį JAV imigracijos tarnyba suėmė reperį 21 Savage, kuris paaiškėjo besąs britas – jo JAV viza galioti baigė 2008-aisiais. Neilgai trukus internete ėmė plisti memai, pašiepiantys įžymybę. Taip į istoriją buvo įtraukta ir Demi Lovato, savo „Twitter“ paskyroje pripažinusi, kad jie juokingi.  Anot „E! News“, D. Lovato parašė, kad 21 Savage memus laiko mėgstamiausia „Superbowl“ dalimi. Tačiau kai kurie „Twitter“ vartotojai pašaipas atgręžė į ją pačią. Į pastabas buvo įtraukta ir popžvaigždės priklausomybė nuo narkotikų. Galop neapsikentusi, D. Lovato ištrynė „Twitter“ paskyrą.   Savo veiksmus atlikėja ėmė aiškinti „Instagram“ istorijose. Ji teigė juokusis ne todėl, kad reperis buvo deportuotas, o iš memų, kuriuose 21 Savage slepia esąs britas. 

„O štai kokį atsaką gavau mainais“, – komentarais dalijosi D. Lovato. Visi jie akivaizdžiai susiję su perdozavimu, kurį dainininkė patyrė praėjusią vasarą.

„Juokiausi iš paveiksliuko, kuriame 21 Savage rašo su plunksna. Atsiprašau, jei ką nors įžeidžiau“, – rašė D. Lovato. „Nepateisinama juoktis iš priklausomybės, – tęsė ji. – Aš nesijuokiau nei iš deportacijos, nei esu nusiteikusi prieš 21 Savage. Juokiausi iš to, kad niekas nežinojo, kad jis britas. Tikrai niekas. Štai ir viskas. Giliau kapstytis nėra ko ir atsiprašau, jei ką nors nuliūdinau.“

 

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje