„Kvapų naktis 2018“ Kauno VDU Botanikos sode

Tiketa 2018-07-10

„Kvapų naktis 2018“ Kauno VDU Botanikos sode

Liepos 13 d. visi kvapų ir botanikos mylėtojai laukiami kasmetiniame kvepiančiame renginyje „Kvapų naktis“, tradiciškai vyksiančiame Kauno VDU Botanikos sode.

Renginio metu veiks daugybė skirtingų erdvių, kuriose bus organizuojamos įvairios paskaitos, pažintinės ekskursijos ir užsiėmimai kiekvienam, besidominčiam augalais, aromaterapija, aromatų kilme ar natūraliais sveikos gyvensenos principais.

Ekskursijų metu bus galima susipažinti su įvairiais kvepiančiais medžiais ir krūmais, kvapniaisiais žoliniais ar retais, saugomais Lietuvos augalais bei pamatyti specialiai parengtą meninę kompoziciją „Botanikos sodui – 95“.

Dvaro paviljone renginio lankytojai galės išgirsti naudingų patarimų, kaip išsaugoti savo sveikatą, sužinoti atsakymų į aktualius klausimus, tokius kaip iš kur atsiranda kvapas ar kodėl kvepia augalai. Aromaterapijos studija „Kvapų namai“ surengs kvapo pažinimo valandą, kurios metu kiekvienas dalyvis galės asmeniškai patyrinėti supančius kvapus ir jų poveikį savo kūnui, nuotaikai ar mintims.

„Kvapų naktyje“ veiks ir šeimų erdvė, kurioje tėvelių su mažaisiais lauks Lietuvos Zoologijos sodo programa, Nemuno alpakos, žirgyno gyventojai ir daugybė kitų smagių pramogų!

Ir kaipgi be muzikos? Rožyne renginio svečius vilios ne tik kvapnios rožės, bet ir dainuojamosios poezijos vakaras, o visą „Kvapų naktį“ vainikuos nakties muzikinė programa, kurioje išgirsime muzikinį projektą „ETNO JAZZ“ bei romantišką klasikinę VDU styginių instrumentų kvarteto programą.

Pilna renginio programa: http://botanika.vdu.lt/ivykiai/kvapu-naktis-2018

 

Parengė Miglė Kačinskaitė

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje