Macaulay Culkin sugrįžimas

Tiketa 2018-10-12

Macaulay Culkin sugrįžimas

Legendinio, 1990-aisias pasirodžiusio Kalėdinio filmo „Vienas namuose“ žvaigždė, aktorius Macaulay Culkin viešai prisistatė savo gerbėjams! Turint omenyje ypač privatų aktoriaus asmeninį gyvenimą bei įvairias nuogirdas apie priklausomybes, sveikatos bėdas ir anksčiau laiko susenusią išvaizdą, pasirodymą ant raudonojo kilimo galima vadinti unikaliu įvykiu.

Ką tik įvykusiuose kasmetiniuose „American Music Awards“ apdovanojimuose, Macaulay Culkin buvo pakviestas ant scenos paskelbti geriausio pop/rock muzikos atlikėjo. Šiemet juo tapo amerikiečių reperis Post Malone:

Pats Macaulay ne tik beveik neatpažįstamai pasikeitė nuo paskutiniojo savo viešo pasirodymo, kuomet atrodė išties suvargęs ir pasiligojęs, bet ir puikiai jautėsi tiek ant scenos, tiek prieš fotografų kameras: linksmai pozavo, juokavo, atrodė tiesiog puikiai. Arba galima sakyti, jog kaip tik pasikeitė „atpažįstamai“: žiūrint į 38-erių aktorių jame vėl buvo galima pamatyti tą dešimtmetį berniuką, prieš 28 metus užkariavusį viso pasaulio žiūrovų širdis:

Kas naujo aktoriaus filmografijoje? Šiuo metu Macaulay filmuojasi greitai pasirodysiančioje režisieriaus Seth Green juostoje „Changeland“, kurioje vaizduojama, jog nėra jokių taisyklių ar iš anksto garantuotų būdų gyvenimo prasmei atrasti – tai kiekvieno žmogaus unikali kelionė!

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje