Pramogautojų klubas: virtualus vairavimo simuliatorius Kaune

Tiketa 2020-09-15

Įsivaizduokite 3 skirtingas vairuotojas: vieną su 25 metų vairavimo patirtimi, antrą su 3 metų ir visišką naujokę, nė karto nesėdėjusią už vairo. Jei paprašyčiau išsirinkti, kuri būtų Jūsų favoritė lenktynėse, tikriausiai nedvejodami (kaip ir aš) pasirinktumėte pirmąją. Deja, V-R Shop vairavimo simuliatoriuje tokia logika negaliojo... Bet viskas iš eilės!

Taigi pramogą nusprendžiau išbandyti ne viena, bet dar su 2 kompanionėmis: 30 minučių trukmės žaidimų laiką pasidalijome po lygiai 10 minučių ir važiavome pakaitomis. Iš karto informuoju: visą tą laiką šypsena buvo iki ausų ir pradėjo darytis kaip reikiant šilta, bet norintiems pajusti maksimalų azartą ir žaidimo suteikiamą malonumą 10 minučių tikrai neužteks. Vis vien reikia „pagauti“, kaip sukti, kada sukti ar kaip reaguoti į situacijas, kuomet nebesuvoki, kas sukasi.

Kaip vyksta persikėlimas į virtualų pasaulį? Pirmiausiai uždedami V-R akiniai ir tuomet prasideda pageidavimų koncertas: galima rinktis automobilio spalvą (mano buvo raudonas :), markę (atsargiai su Ferrari ir Lamborghini tipo mašinomis, nes jas žymiai sunkiau pažaboti ne tik realybėje), trasos sunkumą, oponentus ir netgi tai, ar vairuoti „automatu“, ar „mechanine“. O paskui – tik spaudžiam gazą ir skriejam!

Visgi kas laimėjo lenktynes? Nepriklausomai nuo patirties -  nė viena vairuotoja nepralenkė savo virtualių oponentų … Bet esu tikra, kad jų laukia revanšas!

Kuponą į pramogą galima įsigyti čia.

Deimantė Krutulytė

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje