SPOT – tarptautinis gatvės teatro festivalis atvyksta į Vilnių!

Tiketa 2018-07-11

SPOT – tarptautinis gatvės teatro festivalis atvyksta į Vilnių!

Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio mieste vasarojančius vilniečius ir miesto svečius džiugins „Menų spaustuvės“ organizuojamas tarptautinis gatvės teatro festivalis SPOT, skirtingose Vilniaus erdvėse pristatysiantis net šešis skirtingus pasirodymus bei instaliacijas!

Festivalį atidarys gatvės teatro spektaklis „Atvykėliai“ („Arrived“), kurio metu du atvykėliai iš praeities imsis tvarkyti miestą pagal savo turimą viziją, taip sukurdami juokingas ir keistas situacijas. Spektaklyje vaidina Adrian Schvarzstein ir Jūratė Širvytė-Rukštelė.

Festivalyje SPOT galėsime leistis ir į visiškai kitokį istorinį turą po Vilniaus senamiestį su lietuvių atlikėjomis B&B, raginančiomis patyrinėti miestą kiek kitaip ir sukurti jam unikalią savo istoriją.

Gatvės spektaklyje „Virtuvės princas“ („The Yelling Kitchen Prince“) Nyderlandų atlikėjas Bram Graafland pristatys energingą teatro, kulinarinio cirko ir muzikinio koncerto kombinaciją. Pasirodymo metu išvysime išskirtinį įrenginį – kilnojamą virtuvę su visais reikalingais įrankiais, elektriniais vargonais ir būgnais, kurio pagalba muzika ir kepami blynai eis į sceną išvien!

Festivalio SPOT žiūrovų laukia ir dvi interaktyvios instaliacijos – tai urbanistinis vizualinis projektas „Steli“, sudarytas iš spalvotų pagaliukų, bei įspūdinga instaliacija „Rūkas“ („Fog Sound“), papuošianti LR Prezidentūros vidinį kiemą.

Vasaros savaitgalio pabaigai – dar nematytas choreografinis performansas ežere, kurio metu trys šokėjai atlieka pasirodymą vandenyje ir ant specialiai tam parengtos medinės platformos! Spektaklis, pavadinimu „Du skęsta, trys plaukia“ („Two Sink Three Float“) bus rodomas Markučių parko tvenkinyje net tris kartus.

SPOT: tarptautinis gatvės teatro festivalis, liepos 12 – 15 dienomis Vilniuje

Daugiau informacijos: SPOT: tarptautinis gatvės teatro festivalis

Visi festivalio renginiai nemokami!

 

Parengė Miglė Kačinskaitė

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje